Havlíčkův Brod - Prostějov 2:4Prostějov vyhrál v boji o udržení první ligy v Havlíčkově Brodu

Havlíčkův Brod

Hokejisté posledního Prostějova vyhráli ve 2. kole skupiny o udržení první ligy na ledě Havlíčkova Brodu 4:2 a právě na Rebel se bodově dotáhli. Oba týmy zůstávají pro zbývající čtyři kola jedinými kandidáty sestupu, protože Šumperk i Most už mají jistotu záchrany. Do druhé ligy jde nejhorší celek první ligy.

Stínem utkání bylo zranění domácího obránce Tomáše Semráda ve 14. minutě po zákroku útočníka Jaroslava Moučky, který dostal za podražení trest na pět minut a do konce utkání. Semrád opustil led na nosítkách a zamířil se zafixovaným krkem do nemocnice. Moučka se mu už na ledě omluvil. Zbytek úvodní třetiny se po přerušení dohrával až po první pauze.

První hokejová liga - skupina o udržení; 2. kolo:
Havlíčkův Brod - Prostějov 2:4 (0:2, 2:2, 0:0)
Branky: 33. J. Sedlák, 35. Milfait - 7. Malý, 20. R. Meidl, 23. Husák, 24. Venkrbec. Rozhodčí: Jílek, R. Svoboda - Beneš, Štofa. Vyloučení: 4:6, navíc Moučka (Prostějov) 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:2. Diváci: 873.