Most - Kadaň 3:4Hokejisté Kadaně vyhráli na ledě posledního Mostu

Most

Hokejisté Kadaně vyhráli v předehrávce 34. kola první ligy na ledě posledního Mostu 4:3 a upevnili si páté místo. O jejich páté výhře z posledních šesti zápasů rozhodl v 57. minutě Jaromír Kverka. Most třikrát inkasoval v oslabení a potřetí za sebou nebodoval.

Přitom domácí dostal ve čtvrté minutě do vedení Jiří Doležal, ale v početních výhodách otočili stav Hejcman s Duškem. V 17. minutě vyrovnal Nedrda, avšak před polovinou utkání vrátil v další přesilovce vedení Kadani Hlava. V 49. minutě sice znovu smazal ztrátu Kubinčák, ale v závěru vstřelil vítěznou branku Kverka.

Předehrávka 34. kola první hokejové ligy:
Most - Kadaň 3:4 (2:2, 0:1, 1:1)
Branky: 4. J. Doležal, 17. Nedrda, 49. Kubinčák - 5. Hejcman, 9. Dušek, 29. Hlava, 57. Kverka. Rozhodčí: Grech - Štofa, Beneš. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:3. Diváci: 208.