Ústí n. Labem - Prostějov 3:4Prostějov potřetí vyhrál a je osmý

Ústí nad Labem

Hokejisté Prostějova vyhráli v předehrávce 36. kola první ligy na ledě Ústí nad Labem 4:3 a posunuli se po třetí výhře za sebou na osmé místo. Domácí Slovan počtvrté za sebou nebodoval a zůstává desátý. Severočeši sice dokázali smazat tříbrankovou ztrátu, ale v 55. minutě rozhodl v přesilové hře obránce Marek Drtina.

Prostějov se dostal do vedení v šesté minutě díky Illéšovi a trefami v 27. a 31. minutě upravil na 3:0 Venkrbec. Za 79 vteřin snížil v přesilovce Tenkrát, v 36. minutě přidal další gól domácích Roubík a v 54. minutě vyrovnal v další početní výhodě Pohl. Nebylo to ale Slovanu nic platné, protože za 77 sekund se také v přesilovce prosadil Drtina.

Předehrávka 36. kola první hokejové ligy:
Ústí nad Labem - Prostějov 3:4 (0:1, 2:2, 1:1)
Branky: 32. Tenkrát, 36. Roubík, 54. Pohl - 27. a 31. Venkrbec, 6. Illéš, 55. M. Drtina. Rozhodčí: Pražák - Šmika, Kreuzer. Vyloučení: 3:6. Využití: 2:1. Diváci: 621.