Kadaň - Frýdek-Místek 3:4Frýdek-Místek vyhrál v předehrávce první ligy v Kadani

Kadaň

Hokejisté Frýdku-Místku zvítězili v předehrávce 9. kola první ligy v Kadani 4:3. Hosté zavítali na sever Čech hned po sobotním vstupu do sezony na ledě Karlových Varů, kde prohráli 1:2 v prodloužení. Kadaň na první body v sezoně čeká, na úvod podlehla v Kladně 2:3.

Frýdek-Místek se ve třetí minutě krátce po přečkaném oslabení ujal vedení díky Pechancovi a náskok zvýšil Mikulík. Na Šťovíčkovo snížení z osmé minuty odpověděl Christov. V druhé části zvýšil vedení hostů Klimša. Trhači ve třetí třetině sice finišovali, ale Buchtela s Robem jen zkorigovali stav.

Předehrávka 9. kola první hokejové WSM ligy:
Kadaň - Frýdek-Místek 3:4 (1:3, 0:1, 2:0)
Branky: 8. Šťovíček, 49. Buchtela, 55. Rob - 3. Pechanec, 7. Mikulík, 12. Christov, 34. Klimša. Rozhodčí: Wagner, Luczków - Votrubec, Ševic. Vyloučení: 4:8. Využití: 0:1. Diváci: 350.