Kladno - Havířov 1:5Kladno prohrálo v předehrávce první ligy s Havířovem

Kladno

Hokejisté druhého Kladna prohráli v předehrávce 24. kola první ligy doma s Havířovem vysoko 1:5 a promarnili možnost přiblížit se vedoucím Karlovým Varům. Rytíři prohráli i v sobotu na ledě Slavie (2:4) a ztrácejí na Energii stále čtyři body. Havířov se posunul z osmé na sedmou pozici.

Hosté dokázali Kladnu oplatit dva týdny starou porážku 1:4 z domácího ledu. Bezbrankový stav prolomil ve 25. minutě Kanko a za dvě minuty zvýšil Marek Kalus.

V polovině utkání sice snížil v přesilové hře Kloz, ale 21 vteřin před druhou pauzou vrátil hostům dvoubrankový náskok Fronk. Ve třetí části ještě zvýraznili porážku favorita Dudek a svou druhou trefou v utkání Marek Kalus, který proměnil početní výhodu.

Předehrávka 24. kolo první hokejové WSM ligy:
Kladno - Havířov 1:5 (0:0, 1:3, 1:2)
Branky: 30. J. Kloz - 27. a 49. M. Kalus, 25. Kanko, 40. Fronk, 42. Dudek. Rozhodčí: Wagner, Jechoutek - Podrazil, Bosák. Vyloučení: 7:10. Využití: 1:1. Diváci: 1719.