Ústí n. Labem - Přerov 1:2 SNPřerov vyhrál v Ústí nad Labem a posunul se na páté místo

Ústí nad Labem

Hokejisté Přerova vyhráli v dohrávce 45. kola první ligy na ledě dvanáctého Ústí nad Labem 2:1 po samostatných nájezdech a posunuli se na páté místo o bod před Prostějov. Vítěznou branku zaznamenal v rozstřelu útočník Karel Plášek. Ústí nad Labem zaostává za osmičkou pro play off sedm kol před koncem o propastných 12 bodů.

Domácí při snaze ještě vykřesat naději na čtvrtfinále vedli od čtvrté minuty po trefě Milana Davídka. Přerov dokázal vyrovnat 67 sekund před koncem třetí třetiny, kdy využil přesilovou hru Tomáš Sýkora. V druhé minutě nastavení neproměnil trestné střílení domácí Antonín Melka a v rozstřelu se radoval Přerov.

Dohrávka 45. kola první hokejové WSM ligy:
Ústí nad Labem - Přerov 1:2 po sam. nájezdech (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
Branky: 4. Davídek - 59. T. Sýkora, rozhodující sam. nájezd Plášek. Rozhodčí: Wagner, Luczków - Podrazil, Bosák. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:1. Diváci: 731.