Litoměřice - Přerov 4:6Přerov vyhrál v Litoměřicích a dotáhl se na třetí Kladno

Hokejisté Přerova zvítězili v předehrávce 49. kola první ligy v Litoměřicích 6:4, posunuli se z šestého na čtvrté místo a bodově se dotáhli na třetí Kladno. Jedenácté Litoměřice nenavázaly na sobotní výhru v Kladně 4:1 a s desetibodovou ztrátou na osmou Třebíč tři zápasy před koncem přišly o naději na play off.

Litoměřice vedly díky dvěma trefám Patrika Miškáře 2:0, ale v závěru druhé třetiny hosté vyrovnali po gólech Šimona Kratochvíla. Ve 46. minutě otočil stav v oslabení Roman Pšurný.

Pak sice domácí strhli díky brance Ondřeje Smetany v přesilovce pěti třem a trefě Jana Veselého vedení na svou stranu, ale Filip Dvořák, Jiří Goiš a Jakub Šlahař zařídili výhru Přerova.

Předehrávka 49. kola první hokejové WSM ligy:
Litoměřice - Přerov 4:6 (1:0, 1:2, 2:4)
Branky: 13. a 35. Miškář, 53. Smetana, 55. J. Veselý - 38. a 40. Š. Kratochvíl, 46. R. Pšurný, 56. F. Dvořák, 56. Goiš, 60. Šlahař. Rozhodčí: Luczków, M. Sýkora - Toman, Coubal. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 851.