Přerov - Slavia 3:6Hokejisté Slavie vyhráli v Přerově a posunuli se na čtvrté místo

Přerov

Hokejisté Slavie vyhráli v dohrávce 50. kola první ligy na ledě Přerova 6:3, ukončili sérii čtyř porážek a posunuli se z šestého na čtvrté místo. Dvě kola před koncem základní části mají manko čtyř bodů na třetí Kladno a jednobodový náskok před pátým Prostějovem i šestým Přerovem.

Slavia se dostala do vedení už v 17. vteřině díky Račukovi, ale v 17. minutě vyrovnal v přesilové hře Goiš. Po 31 sekundách druhé části otočil stav Šlahař, ale Pražanům vrátil dvěma góly v přesilovkách vedení Šagát a v 36. minutě ve vlastním oslabení upravil na 4:2 pro hosty Kasík.

Ve třetí třetině pojistili náskok Slavie Holý a Jiří Doležal, výsledek už jen zkorigoval Matouš Kratochvíl.

Dohrávka 50. kola první hokejové WSM ligy:
Přerov - Slavia Praha 3:6 (1:1, 1:3, 1:2)
Branky: 17. Goiš, 21. Šlahař, 58. M. Kratochvíl - 26. a 29. Šagát, 1. Račuk, 36. Kasík, 49. J. Holý, 53. J. Doležal. Rozhodčí: R. Čech, Kašík - Komínek, Otáhal. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 2141.