Rubriky:

Hokej

Hokejový svaz a Sazka se dohodly na pronájmu

12. září 2003 14:58 - PRAHA

Zástupci Českého svazu ledního hokeje a společnosti Bestsport se dohodli na pronájmu nové víceúčelové haly Sazka pro potřeby mistrovství světa v příštím roce. Podepsaná však zatím nebyla smlouva stanovující přesné finanční podmínky, ale pouze memorandum, v kterém obě strany potvrdily, že se akce v aréně momentálně se stavící v Praze-Libni uskuteční.

 

PRÁVO/Petr Hloušek

"Definitivně jsme se dohodli, že se tam mistrovství bude hrát a podepsali memorandum, ve kterém obě strany potvrzují, že se šampionát uskuteční v aréně, která vyrůstá Praze-Libni uskuteční. Smlouva stanovující přesné finanční podmínky dolaďují naši právníci se Sazkou a podepsat bychom ji měli do konce října. Konečnou cenu pronámju ovlivní provozní náklady haly a ty se teprve počítají," prohlásil předseda hokejového svazu Karel Gut.

Staveniště haly v pátek neplánovaně navštívil i předseda Mezinárodní hokejové federace (IIHF) René Fasel, který tak získal nejčerstvější informace před kongresem IIHF, jenž se koná příští týden v řeckém Hersonissosu na ostrově Kréta. "S postupem výstavby byl náramně spokojen, prý mu roste parádní hokejový stánek doslova před očima," liboval si Gut, který potvrdil týdenní předstih stavařských prací.

Martin Kézr

Zrušit


Výsledkový mix: