Rubriky:

Hokej

Pro zbytky vstupenek na MS do trafiky

13. ledna 2004 13:33 - PRAHA

Fanoušci, lačnící po zápasech mistrovství světa v ledním hokeji v Praze a Ostravě, měli v neděli poslední možnost zarezervovat si vstupenky na tuto akci prostřednictvím internetu. Objednávky byly oficiálně ukončeny 11. ledna 2004 přesně o půlnoci. Na konci ledna přijde na řadu druhá fáze distribuce lístků, a to samotný prodej u terminálů společnosti Sazka.

 

halasazka.cz

Rezervace lístků přes internet odstartovala 22. prosince a doslova během několika hodin fanoušci vymazali z nabídky zápasy českého týmu. K sedmému lednu pak zmizela i všechna utkání Slovenska v Ostravě, a utkání o medaile. Volná místa na jednotlivé zápasy šampionátu bylo možno pravidelně sledovat na internetových stránkách www.sazka.ticket.cz, a v současnosti tam nenajdete jediné utkání, u kterého by nebylo velkými písmeny napsáno "zarezervováno".

Možnosti stále jsou

Nic ale ještě není ztraceno. To, že jsou všechny vstupenky rezervované, ještě neznamená, že jsou všechny prodané. Když totiž zájemce do sedmi dnů od rezervace za lístek nezaplatil, vstupenka se automaticky uvolnila do dalšího prodeje. Navíc některé vstupenky uvolní z vlastní blokace Český svaz ledního hokeje a v v březnu budou uvolněny další vstupenky, nevyužité Mezinárodní hokejovou federací.

Není proto jisté, že v druhé fázi distribuce lístků už nebude co prodávat. Další prodej startuje v pondělí 26. ledna 2004, a to na všech terminálech společnosti Sazka. Tedy na všech místech, kde jste zvyklí například sázet sportku nebo dobíjet telefon. Pro zájemce ze zahraničí bude k disppozici telefonické callcentrum a zvláštní e-mailová adresa.

.:ANKETA:
Jak podle vás Sazka zvládla prodej lístků? Hlasujte na konci článku.

Přesný čas prodeje Sazka včas oznámí

O volných vstupenkách bude Sazka informovat prostřednictvím teletextu na veřejnoprávních a komerčních televizních stanicích a - stejně jako dosud - i na internetových stránkách www.sazkaticket.cz, které ovšem již nebudou přijímat žádné rezervace a objednávky. Ve sdělovacích prostředcích, na teletextu a na internetu také Sazka s předstihem zveřejní přesný termín zahájení prodeje, tj. hodinu, kdy se vstupenky začnou na jednotlivých terminálech prodávat.

"Vzhledem k enormnímu zájmu fanoušků předpokládáme, že zbývající vstupenky na utkání domácí reprezentace a na některé další zvlášť atraktivní duely budou na více než 7 000 terminálech v celé ČR vyprodány v průběhu několika desítek minut," uvedl tiskový mluvčí Sazky Zdeněk Zikmund. "Například ve Finsku, kde se šampionát uskutečnil loni, byly zápasy domácího mužstva vyprodány během dvou hodin," dodal.

Chcete jistotu? Pronajměte si skybox...

"Nejjistější cestou, jak získat vstupenky na všechna zajímavá utkání, včetně semifinále a finále, bezesporu zůstávají místa v klubovém patře a patře skyboxů," doplnil Zdeněk Zikmund. "Jejich prodej je ovšem vázán na pronájem klubového sedadla nebo skyboxu."

To ovšem není žádná laciná záležitost. Roční pronájem skyboxu (luxusní lóže s vlastním barem, obrazovkami, telefonní linkou a balkónkem), vyjde cca na tři milióny korun.  Takzvaná klubová sedadla jsou pak umístěna těsně pod skyboxy a v celé hale jich je 1560. Jejich majitelé za luxusní posezení a spoustu dalších výhod zaplatí 45 000 korun ročně.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Hokej

Výsledkový mix:

Extraliga ledního hokeje
23.1.2018 11. kolo Liberec - Jihlava Liberec - Jihlava Odloženo
NHL
Dnes Calgary - Nashville Calgary - Nashville 0:2
Dnes Colorado - Tampa Bay Colorado - Tampa Bay 5:6
Dnes Washington - Anaheim Washington - Anaheim 3:2 pp
Dnes Carolina - Columbus Carolina - Columbus 2:1
Dnes Arizona - Pittsburgh Arizona - Pittsburgh 2:4
Dnes St. Louis - Winnipeg St. Louis - Winnipeg 2:0
Dnes Philadelphia - Dallas Philadelphia - Dallas 2:1 pp
Dnes Ottawa - Montreal Ottawa - Montreal 3:0
Dnes NY Islanders - Los Angeles NY Islanders - Los Angeles 4:3 pp
Dnes Boston - NY Rangers Boston - NY Rangers 2:3 pp
Dnes Minnesota - Edmonton Minnesota - Edmonton 2:3
Včera Vancouver - San Jose Vancouver - San Jose 4:3 pp
Včera Detroit - Toronto Detroit - Toronto 3:1
Včera NY Rangers - Los Angeles NY Rangers - Los Angeles 4:2
Včera New Jersey - Dallas New Jersey - Dallas 5:2
Včera Buffalo - Carolina Buffalo - Carolina 4:5 pp
zítra 00:05 Winnipeg - St. Louis Winnipeg - St. Louis
zítra 01:00 Chicago - Minnesota Chicago - Minnesota
zítra 02:00 Vancouver - Calgary Vancouver - Calgary
zítra 02:00 Las Vegas - Florida Las Vegas - Florida
Kontinentální liga
zítra 10:30 Vladivostok - Chabarovsk Vladivostok - Chabarovsk
zítra 12:30 Kunlun - Riga Kunlun - Riga
zítra 14:00 Omsk - Chanty-Mansijsk Omsk - Chanty-Mansijsk
zítra 17:00 Kazaň - Ufa Kazaň - Ufa
zítra 17:30 Jokerit - Togliatti Jokerit - Togliatti
zítra 17:30 Soči - Nižněkamsk Soči - Nižněkamsk
zítra 19:00 Slovan - Astana Slovan - Astana