Rubriky:

Euro Hockey Tour

V širší nominaci Ruska na Channel One Cup je i Sergej Fjodorov

25. listopadu 2009 16:03 - MOSKVA

Trojnásobný vítěz Stanleyova poháru a mistr světa z Québeku z roku 2008 Sergej Fjodorov nechybí v širší jednatřicetičlenné nominaci hokejistů Ruska na prosincový Channel One Cup v Moskvě. Nejužitečnější hráč NHL z roku 1994, který 13. prosince oslaví čtyřicáté narozeniny, se naposledy v dresu sborné představil právě na loňském světovém šampionátu v Kanadě.

Třetí díl letošní série Euro Hockey Tour se hraje v Moskvě od 17. do 20. prosince. Rusové do turnaje vstoupí proti Švédsku, pak narazí na Finsko a na závěr je čeká Česká republika.

Širší nominace hokejistů Ruska na Channel One v Moskvě (17.-20. prosince):
Brankáři: Vasilij Košečkin, Ilja Proskurjakov (oba Magnitogorsk), Alexandr Jerjomenko (Ufa), Stanislav Galimov (Kazaň), Georgij Gelašvili (Jaroslavl),
obránci: Dmitrij Kalinin, Vitalij Proškin, Oleg Tverdovskij (všichni Ufa), Vitalij Višněvskij, Alexandr Guskov (oba Jaroslavl), Konstantin Kornějev, Denis Kuljaš (oba CSKA Moskva), Ilja Nikulin (Kazaň), Vitalij Aťjušov (Magnitogorsk), Denis Denisov (Dynamo Moskva),
útočníci: Sergej Zinovjev, Alexandr Radulov, Viktor Kozlov (všichni Ufa), Danis Zaripov, Alexej Těreščenko, Alexej Morozov (všichni Kazaň), Alexandr Galimov, Alexej Michnov, Gennadij Čurilov (všichni Jaroslavl), Maxim Sušinskij, Maxim Rybin (oba Petrohrad), Anton Kurjanov (Omsk), Sergej Mozjakin (Atlant Mytišči), Oleg Saprykin (Dynamo Moskva), Pjotr Sčastlivyj (CSKA Moskva), Sergej Fjodorov (Magnitogorsk).

ČTK

Zrušit


Podsekce:

     
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..