Rubriky:

Euro Hockey Tour

VIDEO: Finové hráli s Rusy pod širým nebem, rozhodčí to odnesl zlomenou nohou

10. února 2012 17:14 - HELSINKY

Pořádnou smůlu měl finský hokejový rozhodčí Jari Korteniemi, jenž nastoupil jako čárový ke čtvrtečnímu zahajovacímu utkání turnaje Oddset Hockey Games ve finských Helsinkách. Zápas mezi domácím Finskem a reprezentací Ruska se hrál pod širým nebem a Korteniemi těsně před koncem hrací doby tak nešťastně upadl na led, že si zlomil nohu a museli ho odvézt na nosítkách.

 

www.khl.ru

Zápas na Olympijském stadionu v Helsinkách sledovalo 25 036 statečných diváků, přičemž ke konci utkání klesla venkovní teplota až k -17 stupňům Celsia. Rusové vyhráli 2:0 po gólech Čistova a Kuzněcova, ovšem finský čárový rozhodčí Korteniemi bude mít na něj ještě horší vzpomínky.

Dvě minuty před koncem zápasu vhodil Korteniemi buly v obranném pásmu Rusů, když si nemohl všimnout, že za jeho zády svedli souboj dva protihráči. Ti nechtěně zavadili o nohu sudího, jenž se vzápětí poroučel k ledu. Na něm zůstal bolestivě ležet a museli jej odvézt na nosítkách. Nakonec musel se zlomenou nohou do nemocnice a od hokeje si odpočine minimálně tři měsíce.

grg, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Euro Hockey Tour

Filtr článků - Euro Hockey Tour


Podsekce:

     
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..