Rubriky:

Euro Hockey Tour

VIDEO: Koučující Hadamczik, souboje a tvrdé střely. Trénink reprezentantů přímo z ledu

4. září 2013 07:57 - Pardubice

Jak vypadá reprezentační trénink hokejistů přímo z ledu? Podívejte se do kabiny národního týmu a pak už hurá na led. Co vidí hráč, když střílí? A co brankář, který musí střelecký pokus zlikvidovat?

GoPro

Video bylo nahráno v Pardubicích na trénincích před začátkem Českých hokejových her. Do olympijské sezóny nevstoupili Hadamczikovi svěřenci nejšťastněji. S Finskem prohráli 1:3. Porážku si Češi připsali také se Švédskem (0:3). S úvodním podnikem Euro Hockey Tour se pak rozloučili cennou výhrou 2:1 nad Ruskem.

Čeští reprezentanti vstřelili za tři zápasy jen tři branky, Hadamczik však byl s výkonem mužstva spokojený. „Já tvrdím, že musíme dávat alespoň tři góly na zápas. Pokud se nám to bude dařit, pak spoustu utkání budeme vyhrávat," prohlásil po pardubickém turnaji.

Sezóna letos vyvrcholí na olympiádě v Soči. První nominaci, která bude čítat 65 jmen, musí olympijskému výboru Hadamczik oznámit do poloviny září.

oc, Sport.cz

Časová osa: Euro Hockey Tour

Filtr článků - Euro Hockey Tour


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..