Brendl, Blaťák a Huml pomohli Moře k vysoké výhře

Tři branky a dvě asistence českých hokejistů pomohly mužstvu Mory v 32. kole švédské ligy k vysokému vítězství 7:2 nad vedoucím týmem tabulky HV 71. Přesně po minutě hry otevřel skóre kanonýr Pavel Brendl, který v druhé třetině přihrál na gól Miroslavu Blaťákovi, mezitím se ve vlastním oslabení prosadil také Ivan Huml.

Jen dvacet minut vydržel v brance Linköpingu Roman Čechmánek. Hráči Frölundy ho překonali třikrát, jeho náhradník Fransson pak dostal ještě dva góly.

O všechny branky se postarala trojice Niklas Andersson, autor hattricku Jonas Johnson a Tomi Kallio, který si připsal pět bodů za gól a čtyři asistence.

Výsledky - 32. kolo:
Djurgaarden - Timra 6:1, Färjestad - Brynäs 4:1, Frölunda - Linköping 5:0, MODO Hockey - Malmö 3:2 (za domácí Hořava 0+1), Mora - HV 71 7:2 (za domácí Blaťák 1+1, Brendl 1+1, Huml 1+0), Skelleftea - Lulea 2:2 po prodl. (za hosty Chabada 0+1).