Chabada přispěl gólem k výhře Luley v prodloužení

Hokejisté týmu Lulea ztratili v utkání švédské ligy na ledě Timry dvougólové vedení, nakonec však alespoň zvítězili 3:2 v prodloužení. První gól mužstva trenéra Slavomíra Lenera vstřelil bývalý sparťanský útočník Martin Chabada.

Mezi střelce se dnes zapsal i obránce Miroslav Blaťák, jeho branka po přihrávce Pavla Brendla však jen zmírnila prohru Mory 1:3 na ledě Brynäs.

Skelleftea - Malmö 4:1.

Vedoucí tým finské hokejové ligy Kärpät Oulu dnes utrpěl nečekanou prohru 1:3 na ledě devátého Lahti. Hosty sice dostal do vedení v osmé minutě Michal Broš, u jehož gólu asistoval Viktor Ujčík, ale pak už skórovali jen "Pelikáni". Kärpätu se tak na jediný bod přiblížil Jokerit Helsinky.

Finsko - 45. kolo:
Ilves Tampere - TPS Turku 2:1 v prodl. (Duda 0+1 - Sičák 1+0), Jyväskylä - Tappara Tampere 4:3, KalPa Kuopio - Ässät Pori 2:1 po sam. nájezdech, Lukko Rauma - Jokerit Helsinky 1:2 (za domácí Straka 0+1), Pelicans Lahti - Kärpät Oulu 3:1 (za hosty Broš 1+0, Ujčík 0+1), SaiPa Lappeenranta - Blues Espoo 4:2 (za hosty Kohn 0+1).