Moravec přihrál Macholdovi na vítězný gól Wolfsburgu

Bývalý reprezentační útočník David Moravec se v německé lize podílel dvěma asistencemi na výhře hokejistů Wolfsburgu 4:3 v prodloužení nad Iserlohnem. Olympijský vítěz z Nagana přihrál i na rozhodující gól svému krajanovi s německým pasem Petru Macholdovi.

Soutěž vede stále Frankfurt, který v úterním utkání porazil Straubing 3:1. Domácí vedli po dvou třetinách 3:0, až v poslední části dokázal za hosty snížit Markus Jocher. Český obránce Jakub Ficenec přihrál na jednu branku Ingolstadtu, který prohrál v Mannheimu 2:3.

Německo - 9. kolo:
Augsburg - Krefeld 2:0, Eisbären Berlín - Düsseldorf 7:6, Frankfurt - Straubing 3:1, Mannheim - Ingolstadt 3:2 (za hosty Ficenec 0+1), Norimberk - Kolín nad Rýnem 1:2 v prodl., Wolfsburg - Iserlohn 4:3 v prodl. (za domácí Moravec 0+2).