Dva Bulisovy góly zařídily Chimiku vítězství nad Spartakem

MOSKVA

Český útočník Jan Bulis vstřelil při ligovém vítězství hokejistů Chimiku Moskevská oblast nad Spartakem Moskva obě branky domácího týmu. Bývalý hráč NHL definitivně rozhodl zápas svým zásahem na 2:1 ve čtvrté minutě prodloužení.

Bulis dostal domácí Chimik do vedení na začátku druhé třetiny, když ve 24. minutě využil přihrávku Ekmana. Za další dvě minuty ale putoval na trestnou lavici Mozjakin za zbytečný úder hokejkou a Spartak v přesilovce vyrovnal zásluhou Pestunova. Pak se oba brankáři Kolesnik i Simčuk překonávali a zápas šel do prodloužení. Po čtyřech minutách se chopil puku Bulis a svým druhým gólem rozhodl.

Rusko - 14. kolo:
Chimik MO - Spartak Moskva 2:1 v prodl. (Bulis 2+0), Kazaň - MVD Podolsk 4:2, Nižněkamsk - Dynamo Moskva 5:3, Petrohrad - Omsk 2:1.