Rubriky:

Evropské ligy

Hokejový brankář Hudáček bude chytat za Zvolen

16. října 2007 19:42 - ZVOLEN

Zkušený český hokejový brankář Vladimír Hudáček, jenž za dva týdny oslaví šestatřicáté narozeniny, bude chytat za Zvolen. Člen kádru mistrů světa z let 2000 a 2001 byl bez angažmá od konce srpna, kdy mu předčasně po dvou a půl měsících vypověděl smlouvu CSKA Moskva.

Hudáček přichází do trápícího se slovenského klubu místo Petra Ševely, jenž byl společně s útočníky Tomášem Škvaridlem a Rastislavem Gašparem po sérii špatných výsledků propuštěn. "Cítili jsme to v kloubech, potřebujeme posílit brankářský post. Takže jsme angažovali zkušeného brankáře. Věříme, že Vladimír Hudáček bude přínosem," uvedl na oficiálním klubovém webu generální manažer Ivan Piovarči.

Hudáček se v aktuálně devátém týmu dvanáctičlenné tabulky slovenské extraligy setká s krajany Janem Dlouhým, Luďkem Krayzlem, Filipem Turkem, Janem Kopeckým a trenérem Ladislavem Svozilem.

Mnohanásobný účastník turnajů Euro Hockey Tour Hudáček má za sebou bohatou klubovou kariéru. V české lize chytal za Jindřichův Hradec, pražskou Slavii, Vítkovice, Karlovy Vary, Plzeň, Zlín a České Budějovice. Od roku 2003 působil v Molotu Perm a poté krátce v Metallurgu Novokuzněck.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy