Alinč dovedl dvěma góly Krefeld k výhře nad Norimberkem

BERLÍN

Hokejový útočník Jan Alinč se blýskl dvěma góly v úterním 29. kole německé ligy. V 21. minutě utkání s Norimberkem zvýšil svou druhou trefou vedení Krefeldu už na 3:0 a svůj tým dovedl k vítězství 5:2. Dva body, ale za přihrávky, si připsal také obránce Jakub Ficenec z Ingolstadtu při výhře nad berlínskými Eisbären.

Hokejista Jan Alinč ještě v dresu Karlových Varů

Domácí Düsseldorf porazil po prodloužení Augsburg 5:4. Hamburk vybojoval po fotbalovém výsledku 1:0 výhru nad Frankfurtem. Stejným výsledkem skončil i duel Straubingu s Kolínem nad Rýnem. Hosté z Hannoveru si odvezli vítězství z ledu Wolfsburgu.

Německá hokejová liga, 29. kolo
Duisburg - Iserlohn 2:1 PP., Düsseldorf - Augsburg 5:4 PP., Hamburk - Frankfurt 0:1, Ingolstadt - Eisbären Berlín 3:2 (za domácí Ficenec 0+2), Krefeld - Norimberk 5:2 (za domácí Alinč 2+0), Straubing - Kolín nad Rýnem 0:1, Wolfsburg - Hannover 3:5.