Čeští hokejisté pomohli Zvolenu k výhře nad Kežmarokem

BRATISLAVA

O polovinu gólů hokejistů Zvolena při pátečním vítězství ve slovenské extralize 6:2 nad Kežmarokem se postarali čeští hráči. Skóre otevřel v 25. minutě Luděk Krayzel, tři minuty před druhou přestávkou po soupeřově vyrovnání vrátil domácím vedení Filip Turek. Ten se trefil ještě v 55. minutě, kdy dal výsledku konečnou podobu.

Vedoucí celek slovenské ligy Slovan Bratislava svou bodovou sbírku v pátek nerozšířil. Lídr tabulky prohrál na ledě Popradu, na druhý Martin má ale i tak devítibodový náskok.

Slovensko - 32. kolo
Liptovský Mikuláš - Skalica 4:3 po sam. nájezdech, Martin - Košice 4:1 (za domácí Podstavek 1+0), Poprad - Slovan Bratislava 6:2 (za domácí Kasík 0+1), Slovensko 20 - Trenčín 0:2 (Křetinský 0+1), Zvolen - Kežmarok 6:2 (za domácí F. Turek 2+0, Krayzel 1+0).