Chabada zastínil Hrdinu, na výhru Luley to ale nestačilo

Útočník Martin Chabada z Luley sice v souboji českých hokejistů ve švédské lize třemi body zastínil Jana Hrdinu z HV 71, jeho tým ale nakonec prohrál 4:5 v prodloužení.

Bývalý hráč Sparty si na konto připsal gól a dvě asistence. Naposledy bodoval v 52. minutě, kdy pro Slováka Luboše Bartečka zařídil vedoucí gól na 4:3. Hosté se ale z vedení radovali jen necelé čtyři minuty, pak zařídil prodloužení Linus Omark.

Výsledky - 43. kolo:
Brynäs - MODO Hockey 2:4 (za domácí Brendl 1+0), HV 71 - Lulea 5:4 v prodl. (Hrdina 0+1 - Chabada 1+2), Linköping - Frölunda 3:2 v prodl. (za domácí Melichar 0+1), Skelleftea - Djurgaarden 5:1, Södertälje - Mora 3:2 v prodl. (za hosty Huml 0+1), Timra - Färjestad 2:3 (za domácí Tenkrát 0+2).