Tenkrát dal dva góly, ale Timra ve švédské lize prohrála

STOCKHOLM

Český hokejový útočník Petr Tenkrát se v zápase švédské ligy blýskl dvěma brankami. Jeho přesné trefy dostaly Timru v domácím zápase s Linköpingem do vedení 2:0, ale hosté skóre otočili a vyhráli 3:2. Vítěznou branku zaznamenal v 57. minutě Mattias Weinhandl.

Brynäs pomohl k zisku bodu český hokejista Pavel Brendl, který se asistencemi podílel na obou gólech svého týmu v závěrečné třetině zápasu s Luleou. Díky nim domácí v duelu dvou týmů ze spodních pater tabulky srovnali na 5:5. Na jednu branku hostí přihrával Martin Chabada.

Švédsko - 45. kolo:
Brynäs - Lulea 5:5 (Brendl 0+3 - Chabada 0+1), Djurgaarden - MODO Hockey 3:0 (Marušák 0+1), Färjestad - Södertälje 4:3, Mora - HV 71 4:0, Skelleftea - Frölunda 4:2, Timra - Linköping 2:3 (za domácí Tenkrát 2+0).