Skalica nedala Trenčínu šanci ani napočtvrté a je v semifinále

Hokejisté Skalice jsou prvními semifinalisty slovenské extraligy. Tým kolem bývalé hvězdy NHL Žigmunda Pálffyho porazil i ve čtvrtém utkání série Duklu Trenčín, tentokrát vyhrál na ledě soupeře 3:2. V dalším utkání prohrál Liptovský Mikuláš doma se Zvolenem 2:3 v prodloužení.

Trenčín od začátku zápasu se Skalicí tahal za kratší konec a musel dotahovat ztrátu po gólu Zálešáka v 18. minutě. Na začátku druhé třetiny sice Mikuš vyrovnal, ale už po dvou minutách dostal hosty opět do vedení Novák. Ve třetí části navíc ještě Pálffy zvýšil vedení, druhý gól Mikuše už byl Trenčínu k ničemu.

Minimálně dvěma zápasy ještě bude pokračovat série mezi Liptovským Mikulášem a Zvolenem. Domácí totiž prohráli čtvrtý zápas v prodloužení a podíleli se na tom i dva Češi ve službách Zvolena Martin Štrba a Jan Dlouhý. Prvně jmenovaný dokonce vstřelil vítězný gól.

Čtvrtfinále play-off slovenské hokejové extraligy:
Trenčín - Skalica 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Branky: 21. a 60. J. Mikuš - 18. Zálešák, 23. F. Novák, 46. Pálffy. Konečný stav série 0:4
Liptovský Mikuláš - Zvolen 2:3 v prodl. (
Branky: 8. Cibula, 20. Kriška - 24. Juraško, 37. Sivák (Dlouhý), 61. Štrba. Stav série 2:2.