Mannheim postoupil do semifinále německé ligy

Hokejisté Mannheimu porazili v pátém utkání čtvrtfinále německé ligy Norimberk 5:2 a postoupili do semifinále. V dalších zápasech dělí už jen jedno vítězství od postupu týmy Hannoveru a Düsseldorfu.

Mannheim dotáhli k rozhodujícímu vítězství nad Norimberkem kanadští hráči. Obránce Pascal Trepanier si připsal gól a dvě asistence, forvard Rene Corbet pak po gólu a asistenci.

Hannover prohrával doma s Wolfsburgem dvakrát o dvě branky, přesto zápas nakonec otočil a vyhrál 4:3. Ve třetí třetině se v rozmezí tří minut trefili Ackeström a Mondt a bylo vyrovnáno, rozhodující trefu pak pět minut před koncem obstaral Eric Schneider.

Čtvrtfinále play-off německé hokejové ligy:
Mannheim - Norimberk 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Branky: 6. J. King, 11. Hackert, 24. Trepanier, 30. Methot, 60. Corbet - 27. Polaczek, 44. Periard. Konečný stav série 4:1
Hannover - Wolfsburg 4:3 (0:2, 1:0, 3:1)
Branky: 39. Mitchell, 45. Ackeström, 48. Mondt, 55. Schneider - 12. Rekis, 19. Furchner, 43. Hospelt. Stav série 3:2
Düsseldorf - Krefeld 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Branky: 27. Courchaine, 37. Reid - 54. Vasiljevs. Stav série 3:2.