Finále slovenské ligy začaly lépe Košice, dvakrát skóroval Kopecký

Košice se ujaly vedení ve finálové sérii slovenské hokejové extraligy. V prvním zápase porazily na domácím ledě Skalicu 4:2 a dvakrát se gólově prosadil český útočník Jan Kopecký.

Košice se dostaly do vedení  ve dvanácté minutě, když Kopecký v přesilovce dorazil do branky střelu Šterbáka od modré. V polovině zápasu pak samotný obránce Šterbák zvýšil už na 2:0. Hosté se dostali zpátky do zápasu na začátku třetí třetiny, jenže už po dvou minutách zvýšil opět na dvoubrankový rozdíl kapitán Faith z trestného střílení.

Devět minut před koncem ještě vykřesal pro Skalici střelou od modré Gründling, ale další gól už brankář Lipovský za svá záda nepustil. Při závěrečné power play naopak Kopecký upravil na konečných 4:2.

Finále play off slovenské extraligy:
Košice - Skalica 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
Branky: 12. a 59. Kopecký, 31. Šterbák, 44. Faith - 42. Zálešák, 51. Gründling. Série 1:0.