Žilina pustila vedení Trenčínu

BRATISLAVA

Ve třetím kole slovenské hokejové extraligy ztratila Žilina první dva body po remíze 2:2 na ledě bratislavského Slovanu. Hosté vyrovnali až 50 sekund před koncem a vynutili si prodloužení, ve kterém už gól nepadl. Vedení v tabulce se ujal o skóre Trenčín, který vděčil za vítězství 3:1 nad Nitrou Mariánu Gáboríkovi, střelci dvou gólů.

Branislav Jánoš ze Slovanu Bratislava

Liptovský Mikuláš téměř přišel s Popradem o třígólové vedení, na kterém se podílel trefou i český legionář Roman Kelner. Domácím nevyšla třetí třetina, ale nakonec uhájili vítězství 3:2.

Výsledky - 3. kolo:

Liptovský Mikuláš - Poprad 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)

Branky: 10. Kalousek, 29. Kelner, 39. Bartánus - 51. Slaninák, 53. M. Dian. Rozhodčí: Bodák - Gajan, P. Grečko. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 1784.

Dukla Trenčín - Nitra 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Branky: 31. a 54. Gáborík, 13. Lezo - 27. Pavel. Rozhodčí: P. Jonák - Čavojský, Mészáros. Vyloučení: 7:6. Bez využití. Diváci: 4368.

Košice - Martin 5:2 (1:0, 3:2, 1:0)

Branky: 1. Kmiť, 25. Kledrowetz, 30. Topoli, 37. Kováč, 41. Kroták - 21. Važan, 25. Mucha. Rozhodčí: Lokšík - R. Bednár T. Orolín. Vyloučení: 8:6. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 2000.

Skalica - Zvolen 4:5 (2:0, 2:4, 0:1)

Branky: 2. a 29. Jarolín, 11. Kollár, 37. Kocák - 34. a 40. Šechný, 26. a 43. Bartek, 30. P. Krátky. Rozhodčí: Müller - Horínek, Tvrdoň. Vyloučení: 4:6, navíc Vrábel (Skalica) 10 min. Využití: 2:3. Oslabení: 0:0. Diváci: 2800.

Slovan Bratislava - Žilina 2:2 po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)

Branky: 36. Kokavec, 57. Jánoš - 37. Kontšek, 60. Beran, Rozhodčí: D. Konc - Müllner, Pavlovič. Vyloučení: 3:4, navíc Šimonovič (Žilina) 10 min. Využití a oslabení: 0:0. Diváci: 6652.