Filip Turek rozhodl o výhře Zvolenu v Košicích

Český útočník Filip Turek byl jediným střelcem v zápase slovenské hokejové extraligy mezi Košicemi a Zvolenem, který hosté vyhráli 1:0. Úřadující slovenský mistr nedokázal vstřelit jedinou branku a o všem tak rozhodla trefa Turka, když čtyři minuty před koncem překonal brankáře Jána Lašáka.

Čeští hokejisté byli pořádně vidět i v zápase Žiliny se Slovanem Bratislava. Žilina i zásluhou jednoho gólu Petra Valy vedla po dvou třetinách 2:1, jenže Slovan na začátku třetí třetiny vyrovnal a Tomáš Demel dostal vzápětí hosty do vedení. V poslední minutě ale poslal zápas do prodloužení Spilar. Tam rozhodl o výhře Slovanu svým druhým gólem Lažo.

Slovenská hokejová liga - 23. kolo:
Banská Bystrica - Slovensko 20 6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
Branky: 4., 21., a 28. Pardavý, 27. Bulík, 39. Koval, 55. Biro - 9. Cingel.
Nitra - Liptovský Mikuláš 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Branky: 33. Marek Slovák - 18. a 32. Cibul´a.
Žilina - Slovan Bratislava 3:4 v prodl. (2:1, 0:0, 1:2 - 0:1)
Branky: 5. Rufús, 18. Vala, 60. Spilar - 6. a 62. Lažo, 44. Bohunický, 45. Demel.
Košice - Zvolen 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Branka: 56. F. Turek.
Trenčín - Poprad 2:4 (0:0, 0:0, 2:4)
Branky: 47. Tomík (Valčák), 49. Kollár - 43. Šechný, 44. Škovíra, 50. Rataj, 60. Marcel Haščák.