Banská Bystrica

Český brankář hokejistů Banské Bystrice Robert Slipčenko bude nakonec za bitku popradským gólmanem Dušanem Sidorem chybět svému týmu jen ve čtyřech zápasech. Původně měl mít bývalý gólman Slavie zastavenou činnost na šest utkání, disciplinární komise mu ale dnes trest snížila. Zmenšila mu i pokutu na 200 eur.

Bitka brankářů v zápase Banská Bystrica - Poprad

Slipčenko byl potrestaný za závěr utkání 16. kola v Banské Bystrici, který poznamenala série bitek a do jedné z nich se pustili i brankáři. Následně dostali trest do konce utkání a do branky hostů se musel postavit útočník Samuel Takáč. Popradská jednička Tommi Nikkilä se totiž v 43. minutě zranila.

Banská Bystrica přesto prohrála 3:4. Rozhodčí Miroslav Štefik v zápase rozdal 193 trestných minut.