Rubriky:

Tipsport extraliga

ON-LINE: 22. kolo hokejové extraligy

15. listopadu 2006 16:40

Těžká extraligová premiéra čeká nového kouče hokejistů Vítkovic Miroslava Fryčera, jehož tým na domácím ledě hostí lídra z Českých Budějovic. Holaňův nástupce vede třináctý tým tabulky 11 dní, během nichž se pokoušel svěřence v tréninku hlavně zdravě nabudit.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

"Tým je dobře trénovaný, ale problémy má s psychikou. Nácvik jsme zaměřili na zjednodušení hry i přesilovek, i když pro reprezentační povinnosti chyběli tahouni Irgl a Hubáček. Uvolněnost a lehkost v koncovce nepřijde mávnutím kouzelného proutku, ale snažíme se na tom pracovat," míní Fryčer.

Vítkovice usilovaly během reprezentační pauzy o získání slovenského útočníka E. Weissmanna, ale zatím z Novosibirsku nedorazily výsledky jeho zdravotních testů, takže jednání pokračují. "Budeme se snažit o zachování dvojic hráčů, které si na ledě spolu rozumějí, k nim pak potřebujeme najít vhodné typy," naznačil možné změny v sestavě Fryčer, jenž hodlá praktikovat pouze hru na tři pětky.

Budějovice mají soupeři co oplácet, Vítkovice jako jediné v sezóně vyhrály na jihočeském ledě. "Změna trenéra je pro každý tým impulsem, ale na to se nemůžeme ohlížet ani vymlouvat. Chceme hrát dobrý hokej z obrany a navázat na tři vítězství v řadě před pauzou," uvedl asistent budějovického trenéra Milan Kupka na internetových stránkách klubu. Budějovice řeší i otázku gólmana, protože tu vítěznou sérii odchytal Chábera, ale nyní by měl jít do branky už Turek.

22. kolo hokejové extraligy:
17:00 Vítkovice - České Budějovice 2:3 v prodl. on-line
Branky: 19. P. Hubáček, 37. Burger - 24. V. Hübl, 24. Kotrla, 63. V. Hübl.
17:00 Zlín - K. Vary 0:3 on-line
Branky: 40. Kraft, 56. Kraft, 59. Kumstát.
17:30 Litvínov - Vsetín on-line
17:30 Plzeň - Sparta on-line
17:30 Kladno - Třinec on-line
17:30 Znojmo - Slavia on-line
18:00 Pardubice - LIberec on-line

Igor Bruzl, Martin Kézr, Sport.cz, Právo

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..