Vítkovičtí hokejisté skončili na Tatranském poháru poslední

Poprad

Hokejisté Vítkovic podlehli v duelu o 5. místo na Tatranském poháru v Popradu Košicím 1:2 po samostatných nájezdech a skončili v turnaji poslední. Vítězný gól v rozstřelu si připsal český útočník Petr Kafka. V posledním testu před startem extraligy budou hrát Vítkovice v pátek 7. září doma proti Trenčínu.

Ilustrační foto.

Vítkovice na turnaji ve skupině A podlehly celku DVTK Jegesmedvék 1:3 a zdolaly Poprad 6:5 po samostatných nájezdech. Proti Košicím ve 34. minutě otevřel skóre Lukáš Kucsera, v polovině třetí třetiny ale vyrovnal v přesilové hře Marcel Haščák a duel rozuzlily až nájezdy.

Za tým kouče Romana Šimíčka se v nich prosadili Tomáš Netík, Kafka a Roman Žitný, zatímco na straně Vítkovic uspěl pouze Jakub Lev.

Přípravné hokejové utkání - Tatranský pohár v Popradu:
HK Poprad - HC Vítkovice Ridera 5:6 po sam. náj. (2:1, 1:1, 2:3 - 0:0)
Branky: 20. a 53. Zagrapan, 5. Mlynarovič, 33. Takáč, 51. Ťavoda - 60. a rozhodující nájezd Mahbod, 2. De la Rose, 24. Výtisk, 51. Květoň, 54. Olesz.