Steberovi stačilo k dobytí liberecké pevnosti 19 vteřin

29. listopadu 2006 15:56 - LIBEREC

První letošní gól Jana Stebera rozhodl o tom, že hokejisté Liberce prohráli poprvé v základní části ve své Tipsport Areně. Třinečtí Oceláři porazili Bílé Tygry 1:0 a ukončili tak jejich sérii 40 vítězných domácích zápasů . "Vůbec mě nenapadlo, že by to mohl být gól jediný. Liberec totiž dokáže doma zápasy otáčet," tvrdil po utkání hrdina zápasu.

"Podařilo se nám však vedení udržet, výborně zachytal brankář Vojtek," řekl Steber novinářům po zápase. Brankáře Milana Hniličku překonal již po devatenácti vteřinách. "Osobně jsem takhle rychlý gól nikdy nedal i proto, že jsem nikdy nehrál v první lajně," usmíval se jednadvacetiletý útočník.

Steberovi k brance pomohla asistence Zdeňka Skořepy. "Trochu mu ujel puk a já jsem se náhle octl před brankou. Doklepl jsem to do ní a v první chvíli jsem ani nevěděl, že je to gól," přiznal třinecký hrdina.

Přihrávajícího Skořepu těšilo, že to byl zrovna Třinec, kdo libereckou sérii ukončil. "Podařilo se nám dát gól už v devatenácté vteřině, což je neobvyklé. V dalším průběhu nás hodně podržel Martin Vojtek v brance a měli jsme i trochu štěstí," přiznal Skořepa.

ČTK

ČT sport Třinec - Liberec dnes 18:00
20210418T18:00:00+0200
Třinec vs. Liberec
Třinec vs. Liberec
Třinec
Liberec

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..