Rubriky:

Tipsport extraliga

ON-LINE: 34. kolo hokejové O2 extraligy

22. prosince 2006 16:11 - PRAHA

Pět šroubů zpevňuje operovanou klíční kost elitního centra karlovarských hokejistů Milana Kraft a jehož lékaři nepustí na led dřív než koncem února."Kraft by tak naskočil nejdříve v play-off, kam se snad konečně dostaneme," připustil kouč Zdeněk Venera.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

"V polovině ledna jdu na rentgen a věřím, že začnu hrát dřív. Zatím mohu jen jezdit na kole a posilovat břišní svaly," uvedl pro ČTK útočník.

Jeho spoluhráče čeká dnes už v 17 h v Pardubicích přímý souboj o čtvrtou příčku. "Chceme na ní prožít Vánoce a k tomu musíme vyhrát, a tedy proměňovat šance," má jasno trenér Pardubic Miloš Říha, který do branky za nemocného Lašáka pošle Koutského. "Vsadíme na bojovnost a náš tradičně urputný hokej," slibuje však Venera, jehož tým šestkrát po sobě bodoval a nezastavila ho ani reprezentační pauza.

Hráči Pardubic si během ní zase zkusili armádní cvičení. "Nejdříve mě to moc nebralo, ale když jsem si vyzkoušel řízení transportéru, protože na tank jsem si opravdu netroufl, tak to byl super zážitek. Je to skoro jako s autem, a to zvládám," líčí útočník Jan Čaloun.

Hokejová O2 extraliga - 34. kolo
17:00 Pardubice - K. Vary on-line
17:00 Vítkovice - Liberec on-line
17:00 Zlín - Sparta on-line
17:30 Znojmo - Č. Budějovice on-line
17:30 Litvínov - Třinec on-line
17:30 Kladno - Plzeň on-line
19:00 Slavia - Vsetín on-line

kez, Sport.cz, Právo

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..