Rubriky:

Tipsport extraliga

Živě

Nejstarší z Pirátů gólově procitl

20. prosince 2018 08:32 - Chomutov

Dva měsíce Radek Duda v Chomutově gólově mlčel, ale když se 39letý útočník střelecky zase probral, odnesla to mistrovská Kometa. Piráti i díky jeho dvěma trefám získali teprve pošesté v sezoně plný počet bodů.

 

Ondřej Hájek, ČTK

„Na rovinu, naše ztráta v tabulce zůstává pořád veliká, ale devět bodů z posledních sedmi zápasů snad značí, že jsme na dobré cestě a po psychické stránce to všem dodává vítr a drajv," líčil Duda.

Svoje góly ale označil za neuvěřitelný bonus. „Vždyť já dva dny ležel se střevními problémy a na ledě jsem se bál, aby do mě někdo nestrčil a neteklo mi to po bruslích. Můj výkon byl slaboučký, musím se vykurýrovat a jít do toho dál s patřičnou pracovní morálkou. Už se blíží hokejový důchod, ale makám, dokud mě mančaft potřebuje," uvažoval nejstarší z Pirátů.

Zleva Radek Duda z Chomutova, brněnský brankář Libor Kašík a jeho spoluhráči Tomáš Bartejs a Tomáš Malec.

Ondřej Hájek

Chomutovští vedli už o čtyři góly, ale v závěru Brno sahalo po vyrovnání. „Dokud jsme hráli jednoduše a přesně si plnili, co jsme měli, tak to bylo super, ale potom jsme začali vymýšlet, přišla panika a měl jsem pocit, že začínáme být podělaní všichni. Asi by tady měla na zimáku viset cedule se zákazem vstupu pro slabší povahy," uvedl pro klubový web Duda.

kez, Právo

O2 Sport Sparta - Liberec dnes 18:30
20200129T18:30:00+0100
Sparta vs. Liberec
Sparta vs. Liberec
Sparta
Liberec

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..