Rubriky:

Tipsport extraliga

Sestavy kola hokejové extraligy podle redakce Sport.cz

5. ledna 2007 14:59 - PRAHA

Od začátku nového ročníku hokejové O2 extraligy sledují redaktoři serveru Sport.cz podrobně výkony všech hráčů v jednotlivých kolech. Na základě jejich výkonnosti pak pravidelně vyhlašují nejlepší sestavu daného kola, čili aktuálně nejlepší hráče na všech postech. K tomu se poté váže i článek s ohlasy, ve kterém figuruje některý z vybrané šestice.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

V následujícím přehledu máte možnost prohlédnout si jednotlivá kola hokejové O2 extraligy se shrnujícím článkem všech zápasů a sestavy kol dle Sport.cz s linkem na článek s ohlasy hráčů.

1. kolo - souhrn:
Turek (Č. Budějovice) - Nosek (Zlín), Jiří Hanzlík (K.Vary) - Bednář (Slavia), M. Hlinka (Pardubice), Hlaváč (Sparta).
2. kolo - souhrn:
Lašák - A. Novotný (oba Pardubice), Řezníček - Machulda (oba K. Vary), M.Hlinka (Pardubice-2), Plášek (Znojmo).
3. kolo - souhrn:
Lašák (Pardubice-2) - A. Novotný (Pardubice-2), V. Benák (Plzeň) - P.Ton (Sparta), Reichel (Litvínov), I.Rachůnek (Zlín).
4. kolo - souhrn:
Murín (Zlín) - Jiruš (Liberec), Posmyk (Č. Budějovice) - Demel (Vsetín), Reichel (Litvínov-2), Melenovský (Zlín).
5. kolo - souhrn:
Málek (Plzeň) - Jiruš (Liberec-2), L. Procházka (Kladno) - Hübl (Č. Budějovice), Skuhravý (K. Vary), Gardoň (Kladno)
6. kolo - souhrn:
Pinc (Vítkovice) - Kadlec (Slavia), Pavlas (Kladno) - J. Hlinka (Sparta), Sobotka (Slavia), Bílek (Kladno)
7. kolo - souhrn:
Málek (Plzeň-2) - Němec (Karlovy Vary), Kutlák (České Budějovice) - Irgl (Vítkovice), Burger (Vítkovice), Matějovský (Plzeň).
8. kolo - souhrn:
Salfický (Sparta) - A. Novotný (Pardubice-3), Bičánek (Znojmo) - P. Sýkora (Pardubice), J. Hlinka (Sparta-2), Benda (Litvínov)
9. kolo - souhrn:
Štěpánek (Vítkovice) - Hranáč (Litvínov), Mojžíš (Znojmo) - Polanský (Třinec), Reichel (Litvínov-3), Štrba (Sparta).
10. kolo - souhrn:
Trvaj (Znojmo) - Nosek (Zlín-2), Ševc (Kladno) - P. Sýkora (Pardubice-2), Leška (Zlín), Tvrdík (Pardubice).
11. kolo - souhrn:
Trvaj (Znojmo-2) - Píša (Pardubice), Kotaška (Znojmo) - Tomík (Zlín), Hübl (Č. Budějovice-2), P. Sýkora (Pardubice-3).
12. kolo - souhrn:
Hnilička (Liberec) - M. Hamrlík (Zlín), Cartelli (Plzeň) - , R. Erat (Znojmo), Leška (Zlín-2), Kudrna (Třinec)
13. kolo - souhrn:
Turek (Č. Budějovice-2) - Stehlík (Sparta), Šlégr (Litvínov) - Hlaváč (Sparta-2), J. Hlinka (Sparta-3), Hruška (Slavia)
14. kolo - souhrn:
J. Čech (Zlín) - Vykoukal (Sparta), Zubíček (Zlín) - Benda (Litvínov-2), Patera (Kladno), Dvořák (Karlovy Vary).
15. kolo - souhrn:
Orct (Kladno) - Hanzlík (Sparta), Mazanec (Plzeň) - M. Procházka (Kladno), Reichel (Litvínov-4), Šindel (Plzeň).
16. kolo - souhrn:
Hübl (Litvínov) - Píša (Parubice-2), Řezníček (K. Vary-2) - Bednář-2, Čermák (oba Slavia), Kolář (Pardubice).
17. kolo - souhrn:
Chábera (Č. Budějovice-1) - Cartelli (Plzeň-2), Pácal (Třinec-1) - Martynek (Třinec-1), Beránek (Slavia-1), Irgl (Vítkovice-2)
18. kolo - souhrn:
Lev (Kladno-1) - M. Hamrlík (Zlín-2), Ševc (Kladno-2) - Kalla (Kladno-1), Vlasák (Slavia-1), Leška (Zlín-3).
19. kolo - souhrn:
Svoboda (Slavia - poprvé v sestavě kola) - Hamrlík (Zlín-3), Zíb (Liberec-1) - Kubiš (Zlín-1), Kubinčák (Litvínov-1), Horna (Kladno-1).
20. kolo - souhrn:
J. Čech (Zlín-2) - Zíb (Liberec-2), Snopek (Pardubice) - Kropáč (Vítkovice), J. Hlinka (Sparta-4), Frolík (Kladno)
21. kolo - souhrn:
Mensator (K. Vary-poprvé v sestavě kola) - Posmyk (Č. Budějovice-2), Černošek (Sparta-1) - Kotrla (Č. Budějovice-1), J. Hlinka (Sparta-5), Vlasák (Slavia-2).
22. kolo - souhrn:
Lašák (Pardubice-3) - Pácal (Třinec-2), Vykoukal (Sparta-2) - Kracík (Plzeň-1), M. Procházka (Kladno-2), Kraft (K. Vary-1)
23. kolo - souhrn:
Pinc (Vítkovice-2) - Žižka (Slavia-1), Dobroň (K. Vary) - A. Padělek (Plzeň-1), Patera (Kladno-2), Erat (Znojmo-2).
24. kolo - souhrn:
Sáblík (K. Vary) - Dobroň (K. Vary-2), Skuhrovec (Litvínov) - Vlasák (Slavia-3), Branda (Litvínov), Kratěna (Sparta).
25. kolo - souhrn:
S. Vehviläinen (Vsetín) - T. Žižka (Slavia-2), S. Jasečko (Vítkovice) - J. Polanský (Třinec-2), L. Čermák (Slavia-2), T. Káňa (Vítkovice).
26. kolo - souhrn:
Sáblík: (K. Vary-2) - Vykoukal (Sparta-3), Cartelli (Plzeň-3) - Čaloun (Pardubice), Irgl (Vítkovice-3) - Bednář (Slavia-3).
27. kolo - souhrn:
V. Koutský (Pardubice-1) - M. Bičánek (Znojmo-2), M. Čech (Pardubice-1) - Z. Ondřej (Pardubice-1), R. Reichel (Litvínov-5), J. Doležal (Slavia-1).
28. kolo - souhrn: 
L. Sáblík (K. Vary-3) - Čáslava (Pardubice), Černošek (Sparta-2) - Rolinek (Pardubice), I. Rachůnek (Zlín-2), Ton (Sparta-2)
29. kolo - souhrn:
Hnilička (Liberec) - Frolo (Třinec), Žižka (Slavia) - Irgl (Vítkovice), J. Hlinka (Sparta-6), Hlaváč (Sparta-3).
30. kolo - souhrn:
Duba (Sparta) - I. Kotaška (Znojmo-2), Gřegořek (Č. Budějovice) - Irgl (Vítkovice-5), Mokrejš (Zlín), Ton (Sparta-3).
31. kolo - souhrn:
Vojtek (Třinec) - Zíb (Liberec-3), Kutlák (Č. Budějovice-2) - Vůjtek (Třinec), Rolínek (Pardubice), Kalla (Kladno-2).
32. kolo - souhrn:
Hnilička (Liberec-3) - Posmyk (Č. Budějovice-3), Nedoma (Plzeň) - M. Havel (Kladno), Beránek (Slavia-2), Kristek (Karlovy Vary).
33. kolo - souhrn:
Trvaj (Znojmo-3) - Zíb (Liberec-4), Mudroch (Karlovy Vary) - Čaloun (Pardubice-2), V. Hübl (Č. Budějovice-3), M. Růžička (Znojmo)
34. kolo - souhrn:
F. Šindelář (Liberec) - R. Bičánek (Znojmo-3), T. Pácal (Třinec-3) - I. Rataj (Slavia), P. Patera (Kladno-3), Martin Procházka (Kladno-3).
35. kolo - souhrn:
L. Sáblík (Karlovy Vary-4) - R. Vydarený (Č. Budějovice), J. Vykoukal (Sparta-4) - D. Branda (Litvínov-2), D. Hruška (Slavia-2), Mrázek (Pardubice).
36. kolo - souhrn:
D. Salfický (Sparta-2) - Jiří Moravec (Liberec), M. Barinka (Vítkovice) - J. Bednář (Slavia-4), J. Hlinka (Sparta-7), J. Kalla (Kladno-3).
37. kolo - souhrn:
M. Hnilička (Liberec-4) - M. Barinka (Vítkovice-2), M.Toman (Č. Budějovice) - J. Bednář (Slavia-5), J. Dopita (Znojmo), J. Kotrla (Č. Budějovice-2).
38. kolo - souhrn:
Duba (Sparta-2) - Dobroň (K. Vary - 3), Jasečko (Vítkovice - 2) - Martin Procházka (Kladno - 4), Irgl (Vítkovice - 6), Bělohlav (Kladno - 1).
39. kolo - souhrn:
Trvaj (Znojmo-4) - V. Jiruš (Liberec-3), M. Hamrlík (Zlín-4) - D. Hruška (Slavia-3), J. Beránek (Slavia-3), Martin Čech (Zlín-1).
40. kolo - souhrn:
Sáblík (K. Vary-5) - Kutlák (Č. Budějovice-3), Zíb (Liberec-5) - Šimánek (Č. Budějovice-1), P. Sýkora (Pardubice-4), Hubáček (Vítkovice-1).
41. kolo - souhrn:
Málek (Plzeň-potřetí v sestavě kola) - Štěpánek (Kladno-1), Vykoukal (Sparta-5) - Divíšek (Plzeň-1), Reichel (Litvínov-6), Padělek (Znojmo-2).
42. kolo - souhrn:
Murín (Zlín-2) - Gulaši (Vítkovice-1), Jan Hanzlík (Sparta-2) - Krenželok (Vítkovice-1), Kubinčák (Litvínov-2), Sailer (Č. Budějovice-1).
43. kolo - souhrn:
Štefl (Vsetín-poprvé v sestavě kola) - Galvas (Zlín-1), Zíb (Liberec-6) - Vaic (Liberec-1), Skuhravý (Karlovy Vary-2), Martin Procházka (Kladno-5)
44. kolo - souhrn:
Hnilička (Liberec-5) - Ševc (Kladno-3), Vykoukal (Sparta-6) - Brabenec (Č. Budějovice-1), Patera (Kladno-4), Bělohlav (Kladno-2).

grg, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..