Rubriky:

Tipsport extraliga

Pro slávistu Sobotku zřejmě skončila sezóna

11. ledna 2007 21:46 - PRAHA

Hokejový útočník Vladimír Sobotka ze Slavie Praha bude muset s velkou pravděpodobností oželet zbytek sezóny, neboť oproti původním předpokladům půjde na operaci zraněného ramena. Zranění si přivodil v sobotním extraligovém utkání proti Vítkovicím při souboji u hrazení s protihráčem Barinkou.

 

PRÁVO/Lukáš Táborský

Devatenáctiletý Sobotka přitom krátce po zápasu prohlásil, že si dá jen pár dní pauzu a pak znovu naskočí na led s tím, že na operaci by šel až po skončení sezóny. "Bohužel pro mě asi sezóna skončila. Myslel jsem, že to bude jen vykloubené a bude stačit pár dní klidu. Ukázalo se, že jde o vážnější problém. Ještě přesně nevím podrobnosti, ale musím na operaci," řekl ve čtvrtek Sobotka serveru hokej.cz.

Podrobnější vyšetření totiž odhalilo vážnější ráz jeho zranění, dokonce s podezřením na přetržené vazy. Sobotku rameno zlobí již delší dobu, ozvalo se během finálové série play-off minulého ročníku se Spartou a znovu připomnělo i během letní přípravy. Naději českého hokeje se operací zároveň komplikuje boj o dres Bostonu v přípravném kempu NHL.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..