Rubriky:

Tipsport extraliga

On-line: 44. kolo hokejové O2 extraligy

23. ledna 2007 16:30 - PRAHA

Jsou sice úřadujícími mistry a atakují nejvyšší patra tabulky, na Kladno však v této sezóně hokejisté Sparty zahrát neumějí. V úterý budou mít čtvrtý pokus o zdolání neoblíbeného soupeře, předcházející utkání prohráli 2:5, 3:5, 3:4 po nájezdech. Sledujte všechny zápasy 44. kola hokejové O2 extraligy v on-line reportážích na Sport.cz.

 

www.sport.cz

Kladno je jediným mužstvem extraligy, se kterým sparťané v tomto ročníku ztratili všechny zápasy. "Ať se nám nedaří jakkoli, na Spartě se vždycky chytneme," zní z kladenského tábora. "Umíme to na ně," potvrzuje lídr střelecké tabulky Martin Procházka.

Sparta prohrála pražské derby na nájezdy a trápí ji slabá produktivita v přesilovkách. "V této činnosti to bude souboj Davida s Goliášem," uvedl s poukazem na skvělou kladenskou hru v početních výhodách asistent Sparty Marian Jelínek.

Ze sestavy mu vypadl kromě dlouhodobě zraněného Štrby ještě střelec Hlaváč. Tým však už má posílit zkušený útočník Rob ze Vsetína. Zdá se navíc, že Kladno chytilo formu, z posledních dvou zápasů uhrálo pět bodů. "Budeme chtít body, nutně je potřebujeme," nepředstírá trenér Zdeněk Müller.

Hokejová O2 extraliga - 44. kolo
17:00 Vsetín - Liberec on-line
17:00 Vítkovice - Třinec on-line
17:30 Litvínov - Karlovy Vary on-line
17:30 Znojmo - Zlín on-line
17:30 Kladno - Sparta on-line
18:00 Pardubice - Plzeň on-line
19:00 Slavia - Č. Budějovice on-line

bum, sob, ČTK, Sport.cz, Právo

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..