Rubriky:

Tipsport extraliga

Výsledky hokejové extraligy 2006/07

26. ledna 2007 10:16 - PRAHA

V následujícím článku přináší redakce Sport.cz kompletní přehled výsledků české hokejové extraligy v sezóně 2006/07. Zápasy jsou řazeny podle jednotlivých kol a najdete zde i rozpis výsledky utkání v play-off.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Základní část soutěže končí 52. kolem v úterý 20. února 2007. O tři dny později začne play-off předkolem, v němž se na tři vítězná utkání střetnou sedmý s desátým a osmý s devátým týmem tabulky. Čtvrtfinále, které se bude hrát stejně jako semifinále a finále na čtyři vítězné zápasy, odstartuje v sobotu 3. března. Nový šampion bude korunován nejdříve v pondělí 9. dubna a nejpozději v pondělí 16. dubna.

Kompletní výsledky hokejové extraligy 2006/07:
1.kolo - Pátek 08.09.06
HC Hamé Zlín - HC Vítkovice Steel 3:1
HC Oceláři Třinec - HC MOUNTFIELD 1:3
HC Rabat Kladno - HC Chemopetrol 1:2
HC Lasselsberger Plzeň - HC Slavia Praha 3:4
HC Moeller Pardubice - Vsetínská hokejová 8:2
HC Sparta Praha - HC Znojemští Orli 2:1
HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec 3:1
2.kolo - Sobota 09.09.06
Vsetínská hokejová - HC Sparta Praha 4:1
Neděle 10.09.06
Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec 3:2(SN)
HC MOUNTFIELD - HC Lasselsberger Plzeň 3:0
HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 2:3(PP)
HC Vítkovice Steel - HC Moeller Pardubice 0:2
HC Znojemští Orli - HC Rabat Kladno 4:3
HC Chemopetrol - HC Hamé Zlín 2:3
3.kolo - Úterý 12.09.06
HC Hamé Zlín - HC Slavia Praha 8:4
HC Oceláři Třinec - HC Znojemští Orli 1:3
HC Rabat Kladno - HC Moeller Pardubice 1:5
HC Lasselsberger Plzeň - HC Vítkovice Steel 4:2
HC Sparta Praha - HC Chemopetrol 5:6(SN)
HC Energie Karlovy Vary - Vsetínská hokejová 4:2
Bílí Tygři Liberec - HC MOUNTFIELD 2:1
4.kolo - Pátek 15.09.06
Vsetínská hokejová - HC Oceláři Třinec 5:4(SN)
HC Vítkovice Steel - HC Rabat Kladno 3:4(PP)
HC MOUNTFIELD - HC Energie Karlovy Vary 2:1(PP)
HC Znojemští Orli - HC Lasselsberger Plzeň 4:1
HC Chemopetrol - Bílí Tygři Liberec 2:1
HC Moeller Pardubice - HC Hamé Zlín 0:1(SN)
Úterý 26.09.06
HC Slavia Praha - HC Sparta Praha 2:6
5.kolo - Sobota 16.09.06
HC MOUNTFIELD - HC Slavia Praha 3:2(SN)
Neděle 17.09.06
HC Hamé Zlín - HC Znojemští Orli 2:1
HC Sparta Praha - HC Rabat Kladno 2:5
HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel 6:1
Bílí Tygři Liberec - Vsetínská hokejová 4:3
HC Lasselsberger Plzeň - HC Moeller Pardubice 1:0
HC Energie Karlovy Vary - HC Chemopetrol 2:1(PP)
6.kolo - Úterý 19.09.06
Vsetínská hokejová - HC MOUNTFIELD 1:3
HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary 1:0
HC Rabat Kladno - HC Hamé Zlín 8:3
HC Znojemští Orli - Bílí Tygři Liberec 2:1(PP)
HC Chemopetrol - HC Lasselsberger Plzeň 4:1
HC Sparta Praha - HC Moeller Pardubice 6:1
HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 4:3
7.kolo - Pátek 22.09.06
HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha 5:1
Vsetínská hokejová - HC Znojemští Orli 3:1
HC Lasselsberger Plzeň - HC Hamé Zlín 3:1
HC MOUNTFIELD - HC Chemopetrol 5:3
HC Energie Karlovy Vary - HC Rabat Kladno 4:3(SN)
Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha 5:4
Sobota 23.09.06
HC Oceláři Třinec - HC Moeller Pardubice 7:5
8.kolo - Neděle 24.09.06
HC Moeller Pardubice - HC Energie Karlovy Vary 4:1
HC Hamé Zlín - HC Sparta Praha 1:4
HC Slavia Praha - Vsetínská hokejová 0:2
HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec 2:1
HC Rabat Kladno - HC Lasselsberger Plzeň 1:3
HC Znojemští Orli - HC MOUNTFIELD 4:3(PP)
HC Chemopetrol - HC Oceláři Třinec 3:4
9.kolo - Pátek 29.09.06
HC Oceláři Třinec - HC Rabat Kladno 7:5
Vsetínská hokejová - HC Chemopetrol 3:6
HC MOUNTFIELD - HC Vítkovice Steel 1:2
HC Znojemští Orli - HC Slavia Praha 5:2
HC Sparta Praha - HC Lasselsberger Plzeň 5:3
HC Energie Karlovy Vary - HC Hamé Zlín 2:3(SN)
Bílí Tygři Liberec - HC Moeller Pardubice 4:3
10.kolo - Sobota 30.09.06
HC Hamé Zlín - Bílí Tygři Liberec 4:1
Neděle 01.10.06
HC Moeller Pardubice - HC MOUNTFIELD 5:1
HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary 4:1
HC Vítkovice Steel - HC Znojemští Orli 1:2
HC Rabat Kladno - Vsetínská hokejová 2:0
HC Lasselsberger Plzeň - HC Oceláři Třinec 1:4
HC Chemopetrol - HC Slavia Praha 2:1(SN)
11.kolo - Pátek 06.10.06
HC Oceláři Třinec - HC Hamé Zlín 5:4(PP)
Vsetínská hokejová - HC Vítkovice Steel 1:2
HC MOUNTFIELD - HC Sparta Praha 5:2
HC Znojemští Orli - HC Chemopetrol 4:0
Bílí Tygři Liberec - HC Rabat Kladno 3:1
HC Slavia Praha - HC Moeller Pardubice 4:5
Sobota 07.10.06
HC Energie Karlovy Vary - HC Lasselsberger Plzeň 4:1
12.kolo - Středa 04.10.06
HC Vítkovice Steel - HC Chemopetrol 3:1
Neděle 08.10.06
HC Hamé Zlín - HC MOUNTFIELD 5:4
HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 1:3
HC Rabat Kladno - HC Slavia Praha 2:1
HC Lasselsberger Plzeň - Vsetínská hokejová 5:3
HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec 1:4
HC Moeller Pardubice - HC Znojemští Orli 2:3
13.kolo - Úterý 10.10.06
HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 2:9
Vsetínská hokejová - HC Hamé Zlín 4:3
HC MOUNTFIELD - HC Rabat Kladno 3:0
HC Znojemští Orli - HC Energie Karlovy Vary 1:2
HC Chemopetrol - HC Moeller Pardubice 7:3
Bílí Tygři Liberec - HC Lasselsberger Plzeň 6:3
HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel 5:3
14.kolo - Čtvrtek 12.10.06
HC Slavia Praha - HC Lasselsberger Plzeň 2:3
Pátek 13.10.06
Vsetínská hokejová - HC Moeller Pardubice 2:1(PP)
HC Vítkovice Steel - HC Hamé Zlín 0:3
HC Znojemští Orli - HC Sparta Praha 2:3(PP)
HC MOUNTFIELD - HC Oceláři Třinec 3:1
HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec 3:2(PP)
Sobota 14.10.06
HC Chemopetrol - HC Rabat Kladno 7:4
15.kolo - Neděle 15.10.06
HC Sparta Praha - Vsetínská hokejová 6:1
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec 2:3(SN)
HC Hamé Zlín - HC Chemopetrol 2:4
HC Vítkovice Steel - HC Moeller Pardubice 1:3
HC Lasselsberger Plzeň - HC MOUNTFIELD 5:3
HC Rabat Kladno - HC Znojemští Orli 7:1
HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 2:4
16.kolo - Pátek 20.10.06
Vsetínská hokejová - HC Energie Karlovy Vary 2:3(PP)
HC Chemopetrol - HC Sparta Praha 2:1
HC Znojemští Orli - HC Oceláři Třinec 4:1
HC MOUNTFIELD - Bílí Tygři Liberec 5:4
HC Moeller Pardubice - HC Rabat Kladno 7:0
HC Slavia Praha - HC Hamé Zlín 6:5(PP)
Sobota 21.10.06
HC Vítkovice Steel - HC Lasselsberger Plzeň 5:3
17.kolo - Úterý 17.10.06
Bílí Tygři Liberec - HC Chemopetrol 1:0
Neděle 22.10.06
HC Hamé Zlín - HC Moeller Pardubice 3:4
HC Oceláři Třinec - Vsetínská hokejová 5:1
HC Slavia Praha - HC Sparta Praha 5:4
HC Energie Karlovy Vary - HC MOUNTFIELD 1:3
HC Lasselsberger Plzeň - HC Znojemští Orli 5:1
HC Rabat Kladno - HC Vítkovice Steel 1:2
18.kolo - Úterý 24.10.06
HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec 2:1(SN)
Vsetínská hokejová - Bílí Tygři Liberec 2:1
HC Znojemští Orli - HC Hamé Zlín 1:3
HC Rabat Kladno - HC Sparta Praha 5:3
HC Chemopetrol - HC Energie Karlovy Vary 4:3
HC Moeller Pardubice - HC Lasselsberger Plzeň 2:4
HC Slavia Praha - HC MOUNTFIELD 7:3
19.kolo - Pátek 27.10.06
HC Moeller Pardubice - HC Sparta Praha 5:0
HC Hamé Zlín - HC Rabat Kladno 5:4
HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha 1:2(SN)
HC MOUNTFIELD - Vsetínská hokejová 4:3
HC Lasselsberger Plzeň - HC Chemopetrol 3:4(SN)
HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel 3:1
Bílí Tygři Liberec - HC Znojemští Orli 4:1
20.kolo - Sobota 28.10.06
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel 3:2
Neděle 29.10.06
HC Hamé Zlín - HC Lasselsberger Plzeň 3:0
HC Moeller Pardubice - HC Oceláři Třinec 7:2
HC Rabat Kladno - HC Energie Karlovy Vary 6:3
HC Chemopetrol - HC MOUNTFIELD 2:3
HC Znojemští Orli - Vsetínská hokejová 0:1
Pondělí 30.10.06
HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec 1:3
21.kolo - Pátek 03.11.06
Vsetínská hokejová - HC Slavia Praha 1:4
HC Oceláři Třinec - HC Chemopetrol 5:2
HC MOUNTFIELD - HC Znojemští Orli 3:1
HC Energie Karlovy Vary - HC Moeller Pardubice 3:2
HC Sparta Praha - HC Hamé Zlín 7:1
Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel 2:0
Sobota 04.11.06
HC Lasselsberger Plzeň - HC Rabat Kladno 2:7
22.kolo - Středa 15.11.06
HC Hamé Zlín - HC Energie Karlovy Vary 0:3
HC Vítkovice Steel - HC MOUNTFIELD 2:3(PP)
HC Lasselsberger Plzeň - HC Sparta Praha 4:2
HC Rabat Kladno - HC Oceláři Třinec 5:3
HC Chemopetrol - Vsetínská hokejová 6:2
HC Znojemští Orli - HC Slavia Praha 4:2
HC Moeller Pardubice - Bílí Tygři Liberec 1:0
23.kolo - Pátek 17.11.06
Vsetínská hokejová - HC Rabat Kladno 3:4(SN)
HC Oceláři Třinec - HC Lasselsberger Plzeň 3:4
HC MOUNTFIELD - HC Moeller Pardubice 5:2
HC Znojemští Orli - HC Vítkovice Steel 2:1(SN)
HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha 3:2(PP)
Bílí Tygři Liberec - HC Hamé Zlín 4:2
HC Slavia Praha - HC Chemopetrol 3:2(PP)
24.kolo - Sobota 18.11.06
HC Moeller Pardubice - HC Slavia Praha 2:3(PP)
Neděle 19.11.06
HC Hamé Zlín - HC Oceláři Třinec 0:1
HC Sparta Praha - HC MOUNTFIELD 6:4
Vsetínská hokejová - HC Vítkovice Steel 1:2
HC Rabat Kladno - Bílí Tygři Liberec 5:4
HC Chemopetrol - HC Znojemští Orli 6:0
HC Lasselsberger Plzeň - HC Energie Karlovy Vary 0:3
25.kolo - Úterý 21.11.06
Vsetínská hokejová - HC Lasselsberger Plzeň 2:0
HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary 5:1
HC Znojemští Orli - HC Moeller Pardubice 4:3
HC MOUNTFIELD - HC Hamé Zlín 3:4(PP)
HC Chemopetrol - HC Vítkovice Steel 3:7
Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 3:2(SN)
HC Slavia Praha - HC Rabat Kladno 6:5
26.kolo - Pátek 24.11.06
HC Hamé Zlín - Vsetínská hokejová 4:1
HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha 3:6
HC Lasselsberger Plzeň - Bílí Tygři Liberec 2:4
HC Rabat Kladno - HC MOUNTFIELD 6:7(PP)
HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 4:3
HC Energie Karlovy Vary - HC Znojemští Orli 3:0
HC Moeller Pardubice - HC Chemopetrol 5:3
27.kolo - Sobota 25.11.06
HC Rabat Kladno - HC Chemopetrol 1:2
Neděle 26.11.06
HC Moeller Pardubice - Vsetínská hokejová 4:0
HC Hamé Zlín - HC Vítkovice Steel 3:2
HC Sparta Praha - HC Znojemští Orli 1:2
Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 6:2
HC Oceláři Třinec - HC MOUNTFIELD 2:1
HC Lasselsberger Plzeň - HC Slavia Praha 1:3
28.kolo - Úterý 28.11.06
Vsetínská hokejová - HC Sparta Praha 3:4
HC MOUNTFIELD - HC Lasselsberger Plzeň 1:4
HC Znojemští Orli - HC Rabat Kladno 4:3(SN)
HC Chemopetrol - HC Hamé Zlín 3:4(SN)
HC Moeller Pardubice - HC Vítkovice Steel 5:1
Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec 0:1
HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 2:4
29.kolo - Pátek 01.12.06
HC Hamé Zlín - HC Slavia Praha 4:5(PP)
HC Oceláři Třinec - HC Znojemští Orli 7:2
HC Rabat Kladno - HC Moeller Pardubice 4:1
HC Lasselsberger Plzeň - HC Vítkovice Steel 2:5
HC Sparta Praha - HC Chemopetrol 5:2
HC Energie Karlovy Vary - Vsetínská hokejová 7:0
Sobota 02.12.06
Bílí Tygři Liberec - HC MOUNTFIELD 3:1
30.kolo - Neděle 03.12.06
HC Hamé Zlín - HC Moeller Pardubice 3:2
HC MOUNTFIELD - HC Energie Karlovy Vary 3:2(SN)
Vsetínská hokejová - HC Oceláři Třinec 2:3
HC Sparta Praha - HC Slavia Praha 4:2
HC Vítkovice Steel - HC Rabat Kladno 5:1
HC Znojemští Orli - HC Lasselsberger Plzeň 4:2
HC Chemopetrol - Bílí Tygři Liberec 5:3
31.kolo - Úterý 05.12.06
HC Hamé Zlín - HC Znojemští Orli 4:3(SN)
HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel 2:0
HC Lasselsberger Plzeň - HC Moeller Pardubice 2:5
HC MOUNTFIELD - HC Slavia Praha 3:1
HC Sparta Praha - HC Rabat Kladno 3:4(SN)
HC Energie Karlovy Vary - HC Chemopetrol 3:2(PP)
Bílí Tygři Liberec - Vsetínská hokejová 4:3(PP)
32.kolo - Pátek 08.12.06
Vsetínská hokejová - HC MOUNTFIELD 2:4
HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary 2:3
HC Rabat Kladno - HC Hamé Zlín 7:4
HC Chemopetrol - HC Lasselsberger Plzeň 2:5
HC Moeller Pardubice - HC Sparta Praha 3:4
HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 8:1
Sobota 09.12.06
HC Znojemští Orli - Bílí Tygři Liberec 2:3
33.kolo - Úterý 19.12.06
HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec 1:4
Středa 20.12.06
HC Oceláři Třinec - HC Moeller Pardubice 2:5
Vsetínská hokejová - HC Znojemští Orli 0:3
HC Lasselsberger Plzeň - HC Hamé Zlín 2:1
HC MOUNTFIELD - HC Chemopetrol 5:2
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel 4:3
HC Energie Karlovy Vary - HC Rabat Kladno 2:1
34.kolo - Pátek 22.12.06
HC Moeller Pardubice - HC Energie Karlovy Vary 4:2
HC Hamé Zlín - HC Sparta Praha 5:1
HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec 1:3
HC Rabat Kladno - HC Lasselsberger Plzeň 10:4
HC Znojemští Orli - HC MOUNTFIELD 3:1
HC Chemopetrol - HC Oceláři Třinec 2:4
HC Slavia Praha - Vsetínská hokejová 5:2
35.kolo - Středa 27.12.06
HC Oceláři Třinec - HC Rabat Kladno 4:2
Vsetínská hokejová - HC Chemopetrol 1:6
HC MOUNTFIELD - HC Vítkovice Steel 4:2
HC Sparta Praha - HC Lasselsberger Plzeň 3:0
HC Energie Karlovy Vary - HC Hamé Zlín 4:0
Bílí Tygři Liberec - HC Moeller Pardubice 2:3
HC Slavia Praha - HC Znojemští Orli 4:2
36.kolo - Pátek 29.12.06
HC Hamé Zlín - Bílí Tygři Liberec 2:4
HC Vítkovice Steel - HC Znojemští Orli 2:0
HC Rabat Kladno - Vsetínská hokejová 3:2(PP)
HC Lasselsberger Plzeň - HC Oceláři Třinec 6:2
HC Chemopetrol - HC Slavia Praha 3:4
HC Moeller Pardubice - HC MOUNTFIELD 3:0
HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary 4:3
37.kolo - Úterý 02.01.07
HC Oceláři Třinec - HC Hamé Zlín 4:5(SN)
HC Vítkovice Steel - Vsetínská hokejová 4:2
HC MOUNTFIELD - HC Sparta Praha 4:3
HC Znojemští Orli - HC Chemopetrol 4:2
HC Energie Karlovy Vary - HC Lasselsberger Plzeň 4:2
Bílí Tygři Liberec - HC Rabat Kladno 6:1
HC Slavia Praha - HC Moeller Pardubice 7:2
38.kolo - Pátek 05.01.07
HC Hamé Zlín - HC MOUNTFIELD 3:4(SN)
HC Vítkovice Steel - HC Chemopetrol 9:5
HC Rabat Kladno - HC Slavia Praha 6:2
HC Lasselsberger Plzeň - Vsetínská hokejová 4:0
HC Moeller Pardubice - HC Znojemští Orli 4:0
HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 2:0
HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec 4:0
39.kolo - Sobota 06.01.07
HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel 6:5
Neděle 07.01.07
HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 3:2(PP)
Bílí Tygři Liberec - HC Lasselsberger Plzeň 6:2
HC MOUNTFIELD - HC Rabat Kladno 4:2
Vsetínská hokejová - HC Hamé Zlín 2:5
HC Znojemští Orli - HC Energie Karlovy Vary 1:0(PP)
HC Chemopetrol - HC Moeller Pardubice 3:1
40.kolo - Úterý 09.01.07
Vsetínská hokejová - HC Moeller Pardubice 0:7
HC Vítkovice Steel - HC Hamé Zlín 4:1
HC Chemopetrol - HC Rabat Kladno 1:4
HC Znojemští Orli - HC Sparta Praha 1:3
HC MOUNTFIELD - HC Oceláři Třinec 4:2
Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 2:1
HC Slavia Praha - HC Lasselsberger Plzeň 3:4(PP)
41.kolo - Úterý 16.01.07
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec 3:2
HC Hamé Zlín - HC Chemopetrol 3:4(SN)
HC Lasselsberger Plzeň - HC MOUNTFIELD 7:2
HC Rabat Kladno - HC Znojemští Orli 4:5
HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 2:3
HC Moeller Pardubice - HC Vítkovice Steel 7:2
Středa 17.01.07
HC Sparta Praha - Vsetínská hokejová 4:0
42.kolo - Neděle 14.01.07
HC Vítkovice Steel - HC Lasselsberger Plzeň 7:1
Pátek 19.01.07
Vsetínská hokejová - HC Energie Karlovy Vary 1:5
HC Chemopetrol - HC Sparta Praha 4:5(SN)
HC Znojemští Orli - HC Oceláři Třinec 1:0
HC MOUNTFIELD - Bílí Tygři Liberec 2:1(PP)
HC Moeller Pardubice - HC Rabat Kladno 1:3
HC Slavia Praha - HC Hamé Zlín 0:4
43.kolo - Sobota 20.01.07
HC Sparta Praha - HC Slavia Praha 3:4(SN)
Neděle 21.01.07
HC Moeller Pardubice - HC Hamé Zlín 3:6
HC Oceláři Třinec - Vsetínská hokejová 1:3
Bílí Tygři Liberec - HC Chemopetrol 10:1
HC Energie Karlovy Vary - HC MOUNTFIELD 4:2
HC Lasselsberger Plzeň - HC Znojemští Orli 4:2
HC Rabat Kladno - HC Vítkovice Steel 4:3(PP)
44.kolo - Úterý 23.01.07
HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec 3:2(SN)
Vsetínská hokejová - Bílí Tygři Liberec 0:3
HC Znojemští Orli - HC Hamé Zlín 2:1(SN)
HC Rabat Kladno - HC Sparta Praha 7:5
HC Chemopetrol - HC Energie Karlovy Vary 4:2
HC Moeller Pardubice - HC Lasselsberger Plzeň 2:1
HC Slavia Praha - HC MOUNTFIELD 2:3(SN)
45.kolo - Pátek 26.01.07
HC Hamé Zlín - HC Rabat Kladno 17:00
HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha 17:00
HC MOUNTFIELD - Vsetínská hokejová 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - HC Chemopetrol 17:30
HC Sparta Praha - HC Moeller Pardubice 18:00
HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel 18:00
Bílí Tygři Liberec - HC Znojemští Orli 18:30
46.kolo - Sobota 27.01.07
HC Chemopetrol - HC MOUNTFIELD 17:00
Neděle 28.01.07
HC Hamé Zlín - HC Lasselsberger Plzeň 17:00
HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha 17:00
HC Moeller Pardubice - HC Oceláři Třinec 17:00
Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha 17:00
HC Rabat Kladno - HC Energie Karlovy Vary 17:30
HC Znojemští Orli - Vsetínská hokejová 17:30
47.kolo - Úterý 30.01.07
Vsetínská hokejová - HC Slavia Praha 17:00
HC Oceláři Třinec - HC Chemopetrol 17:00
HC Lasselsberger Plzeň - HC Rabat Kladno 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Znojemští Orli 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Moeller Pardubice 18:00
HC Sparta Praha - HC Hamé Zlín 18:00
Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel 18:30
48.kolo - Pátek 12.01.07
HC Vítkovice Steel - HC MOUNTFIELD 4:2
Pátek 02.02.07
HC Hamé Zlín - HC Energie Karlovy Vary 17:00
HC Lasselsberger Plzeň - HC Sparta Praha 17:30
HC Rabat Kladno - HC Oceláři Třinec 17:30
HC Chemopetrol - Vsetínská hokejová 17:30
HC Slavia Praha - HC Znojemští Orli 19:00
Sobota 03.02.07
HC Moeller Pardubice - Bílí Tygři Liberec 17:00
49.kolo - Středa 14.02.07
Vsetínská hokejová - HC Rabat Kladno 17:00
HC Oceláři Třinec - HC Lasselsberger Plzeň 17:00
HC MOUNTFIELD - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Znojemští Orli - HC Vítkovice Steel 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha 18:00
Bílí Tygři Liberec - HC Hamé Zlín 18:30
HC Slavia Praha - HC Chemopetrol 19:00
50.kolo - Pátek 16.02.07
HC Hamé Zlín - HC Oceláři Třinec 17:00
HC Vítkovice Steel - Vsetínská hokejová 17:00
HC Lasselsberger Plzeň - HC Energie Karlovy Vary 17:30
HC Rabat Kladno - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Chemopetrol - HC Znojemští Orli 17:30
HC Sparta Praha - HC MOUNTFIELD 18:00
HC Moeller Pardubice - HC Slavia Praha 18:00
51.kolo - Neděle 18.02.07
HC Znojemští Orli - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Slavia Praha - HC Rabat Kladno 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Hamé Zlín 17:30
Vsetínská hokejová - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 17:30
HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary 17:30
HC Chemopetrol - HC Vítkovice Steel 17:30
52.kolo - Úterý 20.02.07
HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Rabat Kladno - HC MOUNTFIELD 17:30
HC Hamé Zlín - Vsetínská hokejová 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Znojemští Orli 17:30
HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha 17:30
HC Moeller Pardubice - HC Chemopetrol 17:30

Předkolo play-off:
Pátek 23. února - 1. zápasy:
7 - 10 ...
8 - 9 ...
Sobota 24. února - 2. zápasy:
7 - 10 ...
8 - 9 ...
Pondělí 26. února - 3. zápasy:
10 - 7 ...
9 - 8 ...
Úterý 27. února - případné 4. zápasy:
10 - 7 ...
9 - 8 ...
Čtvrtek 1. března - případné 5. zápasy:
7 - 10 ...
8 - 9 ...
Čtvrtfinále play-off:
Sobota 3. března - 1. zápasy:
3 - 6 ...
4 - 5 ...
Neděle 4. března - 2. zápasy:
3 - 6 ...
4 - 5 ...
Pondělí 5. března - 1. zápasy:
1 - 8 ...
2 - 7 ...
Úterý 6. března - 2. zápasy:
1 - 8 ...
2 - 7 ...
Středa 7. března - 3. zápasy:
6 - 3 ...
5 - 4 ...
Čtvrtek 8. března - 4. zápasy:
6 - 3 ...
5 - 4 ...
Pátek 9. března - 3. zápasy:
8 - 1 ...
7 - 2 ...
Sobota 10. března - 4. zápasy:
8 - 1 ...
7 - 2 ...
Neděle 11. března - případné 5. zápasy:
3 - 6 ...
4 - 5 ...
Pondělí 12. března - případné 5. zápasy:
1 - 8 ...
2 - 7 ...
Úterý 13. března - případné 6. zápasy:
6 - 3 ...
5 - 4 ...
Středa 14. března - případné 6. zápasy:
8 - 1 ...
7 - 2 ...
Čtvrtek 15. března - případné 7. zápasy:
3 - 6 ...
4 - 5 ...
Pátek 16. března - případné 7. zápasy:
1 - 8 ...
2 - 7 ...
Semifinále play-off:
Pondělí 19. března - 1. zápas:
1 - 4 ...
Úterý 20. března - 2. zápas:
1 - 4 ...
Středa 21. března - 1. zápas:
2 - 3 ...
Čtvrtek 22. března - 2. zápas:
2 - 3 ...
Pátek 23. března - 3. zápas:
4 - 1 ...
Sobota 24. března - 4. zápas:
4 - 1 ...
Neděle 25. března - 3. zápas:
3 - 2 ...
Pondělí 26. března - 4. zápas:
3 - 2 ...
Úterý 27. března - případný 5. zápas:
1 - 4 ...
Středa 28. března - případný 5. zápas:
2 - 3 ...
Čtvrtek 29. března - případný 6. zápas:
4 - 1 ...
Pátek 30. března - případný 6. zápas:
3 - 2 ...
Sobota 31. března - případný 7. zápas:
1 - 4 ...
Neděle 1. dubna - případný 7. zápas:
2 - 3 ...
Finále play-off:
Středa 4. dubna - 1. zápas:
1 - 2 ...
Čtvrtek 5. dubna - 2. zápas:
1 - 2 ...
Neděle 8. dubna - 3. zápas:
2 - 1 ...
Pondělí 9. dubna - 4. zápas:
2 - 1 ...
Čtvrtek 12. dubna - případný 5. zápas:
1 - 2 ...
Sobota 14. dubna - případný 6. zápas:
2 - 1 ...
Pondělí 16. dubna - případný 7. zápas:
1 - 2 ...

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..