Rubriky:

Tipsport extraliga

Litvínov ovládlo zklamání

21. února 2007 08:40 - PARDUBICE

Jedním z mála litvínovských hokejistů, kteří po úterní prohře v Pardubicích měl chuť hovořit, byl útočník Vojtěch Kubinčák. "Je to špatné. Do poslední chvíle jsme věřili, že si v play-off zahrajeme. Nepředvedli jsme tu špatný výkon. Do kolen nás nesrazila branka inkasovaná ve druhé minutě, ani dvougólové vedení soupeře," líčil Kubinčák.

 

www.sport.cz

Litvínov vsadil na východě Čech na útočný hokej, v koncovce však selhával. Gólově se neprosadil ani během pětiminutové přesilové hry. "Tam jsme měli vyrovnat a zápas mohl dopadnout jinak. Vyrovnali jsme až v předposlední minutě."

Hosté zariskovali, odvolali brankáře Hübla, a inkasovali počtvrté. "Museli jsme to udělat. Tři body, které jsme potřebovali získat, bychom brali jen za vítězství v normální hrací době," vysvětloval zklamaný útočník Litvínova.

Severočeši skončili v základní části až na dvanácté příčce, sezona pro ně včera večer skončila. "Je to obrovská škoda, ale tvrdím, že o svém postupu do play-off jsme měli rozhodnout už dříve. Zbytečně jsme ztratili několik předcházejících zápasů, to byl hlavní problém. Navíc jsme nezvládli vzájemné souboje s konkurenty, Třinci jsme čtyřikrát podlehli," litoval Kubinčák.

van, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..