Rubriky:

Tipsport extraliga

Trenér Hořava ve Znojmě skončil

17. března 2007 12:40 - ZNOJMO

Po páteční porážce v rozhodujícím sedmém utkání čtvrtfinále hokejové extraligy s Pardubicemi ukončil trenér Miloslav Hořava své působení v týmu Znojemských Orlů. Ze Znojma odchází po vzájemné dohodě s vedením klubu. Nový trenér bude podle sobotního vyjádření předsedy klubu Jaroslava Vlasáka pro ČTK znám do měsíce.

"Osud dosavadního asistenta Jana Votruby bude záležet na rozhodnutí nového trenéra," řekl v sobotu předseda znojemského klubu Jaroslav Vlasák.

Ve Znojmě působil Hořava ve své kariéře dvakrát. Poprvé dovedl Orly v ročníku 2002/03 do čtvrtfinále, v němž Znojmo vypadlo stejně jako letos s Pardubicemi. Po sezoně s ním tehdy vedení klubu neobnovilo smlouvu; nahradil jej Pavel Pazourek a Hořava zamířil do Karlových Varů.

Podruhé se vrátil do Znojma v listopadu 2004, kdy na trenérské lavičce vystřídal Milana Kastnera, který tým vedl dočasně po odvolaném Leoši Zajícovi. Pod Hořavovým vedením skončilo mužstvo v roce 2005 na 11. pozici, loni se Orli dostali až do semifinále a obsadili třetí místo.

Hořava se před necelým měsícem stal společně s Ondřejem Weissmannem novým trenérem české reprezentační dvacítky.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..