Rubriky:

Tipsport extraliga

Liberec rozhodne o novém kouči v nejbližších dnech

29. března 2007 10:53 - PRAHA/LIBEREC

Hokejisté Liberce si budou po čtyřech sezónách zvykat na nového kouče. Josef Paleček po neúspěšném semifinálovém duelu se Spartou v klubu neprodlouží smlouvu a vedení hledá novou tvář. Spekuluje se o Slavomíru Lenerovi, generální manažer Bílých Tygrů Ctibor Jech ale kontakty s bývalým reprezentačním koučem popřel.

„Vedení klubu trenér Paleček zatím nic neoznámil, ale samozřejmě, že o jeho rozhodnutí víme. Jde o iniciativu z jeho strany, kterou nezbývá než akceptovat už kvůli tomu, že mu v klubu skončila smlouva,“ uvedl Jech v rozhovoru pro Sport.cz.

Spekulace o údajné dohodě s Lenerem, jenž po letošní sezóně opustí střídačku švédské Luley, Jech důrazně odmítl. „Pro Liberec teprve předevčírem skončila sezóna. O tom, jak to bude na střídačce vypadat, jsme ještě nejednali. Žádné kontakty neproběhly,“ prohlásil.

Jasno na severu Čech by nicméně mělo být v nejbližších dnech. „Ačkoliv se to nezdá, tak nová sezóna už pomalu klepe na dveře. Suchá příprava začíná zkraje května a samozřejmě, že už ji musí vést nový trenér. O novém muži na střídačce proto rozhodneme v následujících dnech,“ doplnil Jech.

Za trenérem Palečkem, jenž v současnosti plní také roli asistenta u reprezentace, zůstala v Liberci úspěšná bilance. Bílí Tygři pod jeho vedením postoupili třikrát do play-off a dvakrát získali bronzové medaile. Dvakrát byli také nejlepším celkem základní části extraligy.

pn, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..