Rubriky:

Tipsport extraliga

Ve Vsetíně věří, že noví hráči přijdou příští týden

25. května 2007 15:50 - VSETÍN

Bez větších změn se na novou sezónu chystají hokejisté Vsetína. Vedení klubu má sice rozjednány příchody několika posil, ale ty se vzhledem k nejasné situaci s udělením licence na další extraligový ročník nedaří uzavřít.

 

www.hc-vsetin.cz

"Příští týden by se to mohlo rozběhnout. Jednáme s několika hráči, ale vzhledem k situaci, která kolem nás v poslední době panuje, je to trochu problematičtější," řekl dnes ČTK sportovní manažer vsetínských hokejistů Alexej Jaškin.

Budoucnost valašského klubu znovu ohrožují dluhy. Jejich soupis a návrh na dorovnání musejí vsetínští představitelé předložit Asociaci profesionálních klubů (APK) nejpozději do 31. května, jinak by v krajním případě mohli přijít o licenci. APK by měla rozhodnout 6. června.

Na nejisté existenci váznou i dohody s případnými posilami. Do přípravy se zatím zapojila jen jediná, gólman Radovan Biegl. Do mužstva se z hostování vrátili Luboš Rob (Sparta), Roman Stantien (České Budějovice) a Jan Hruška (Brno), ale tým se bez výrazného posílení neobejde.

Dres Vsetína už nebudou dále oblékat Slováci Igor Bobček (Trenčín) a Lubomír Sabol, finský brankář Simo Vehviläinen (Lahti), do prvoligové Kadaně přešli obránce Zbyněk Spitzer a útočník Lukáš Duba.

"S Kadaní jsme rozjeli užší spolupráci. Spitzer už tam navíc hrál a Duba bude mít u nás střídavé hostování, můžeme si ho podle potřeby půjčovat," uvedl Jaškin.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..