Rubriky:

Tipsport extraliga

Živě

Hokejový útočník Zdeněk Nedvěd se vrací do Kladna

29. května 2007 11:05 - KLADNO

Hokejový útočník Zdeněk Nedvěd bude v kariéře pokračovat v extraligovém Kladně. Dvaatřicetiletý hráč, který za svůj mateřský klub v seniorském věku ještě nenastoupil, podepsal s vedením týmu dvouletou smlouvu. Informují o tom oficiální internetové stránky středočeského klubu.

 

www.sport.cz

Nedvěd působil v minulých letech v zahraničí, naposledy tři roky v Koreji. Do letní přípravy vstoupil s Kladnem, za které nyní bude i hrát. "Jsem Kladeňák, a když se ozval pan Müller (trenér), začali jsme s manželkou uvažovat o tom, že bych se vrátil tam, kde jsem se hokej naučil," řekl Nedvěd.

Pro návrat domů se rozhodl i proto, že s manželkou čekají druhého potomka. "Asi patnáct let jsem v zahraničí, pořád někde lítáme a s dětmi je to pořád těžší a těžší. Samozřejmě bych si také v Kladně ještě rád zahrál," uvedl útočník, jenž v Česku krátce oblékal po skončení své zámořské kariéry dres pražské Sparty. Poté hrál za finský tým Lukko Rauma, Hämeenlinnu, v Německu za Kassel a Hannover, Kärpät Oulu, norský Stavanger a naposledy v asijské lize za Anyang Halla Winia.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..