Rubriky:

Tipsport extraliga

Obránce Sekeráš se upsal na dva roky Třinci

20. června 2007 12:14 - TŘINEC

Slovenský hokejový obránce Lubomír Sekeráš je zpátky v Třinci. Místnímu extraligovému klubu, za který už před sedmi lety hrál, se osmatřicetiletý zadák ve středu smluvně zavázal na dvě sezóny s opcí.

 

SPORT.CZ

Podpisem kontraktu vyvrcholila jednání, která Třinec s bývalým slovenským reprezentantem vedl v posledních čtyřech týdnech. "Měl by být velký přínosem hlavně v přesilovkách, kde může uplatnit své ofenzivní dovednosti, výborný přehled, přihrávku a tvrdou střelu. Trenéři věří, že díky svým nepřeberným zkušenostem bude velkou posilou," řekl ČTK mluvčí klubu Ivo Pullmann.

Trenčínský odchovanec se do Slezska vrátil po sedmi letech, předtím za Oceláře odehrál v nejvyšší soutěži pět ročníků, ve kterých se svými výkony vypracoval mezi třinecké ikony. Klub opustil v roce 2000 po mistrovství světa, když podepsal kontrakt v Minnesotě. V NHL odehrál čtyři sezóny včetně krátkého působení v Dallasu, pak se vrátil do Evropy, kde postupně vystřídal Jaroslavl, Södertalje, Norimberk, Trenčín a Malmö. Uplynulou sezónu začal ve Zlíně, odkud po dvanácti zápasech zamířil znovu do švédského Malmö.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..