Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejový útočník Zelenka bude pokračovat ve Spartě

21. června 2007 14:06 - PRAHA

Hokejový útočník Jiří Zelenka bude i v příští sezóně hájit barvy pražské Sparty. Historicky nejlepší střelec klubu podepsal s vedením úřadujícího mistra novou roční smlouvu. Sparta o tom informovala na svých oficiálních internetových stránkách.

"Pro Jirku nebyly poslední roky jednoduché. Hraje za Spartu velmi rád, je tu moc šťastný. Věříme, že nám v příští sezóně pomůže a přidá další góly na svůj bohatý střelecký účet," uvedl generální manažer Sparty Petr Bříza na adresu hráče, který za Spartu nastřílel 255 branek.

Do holešovického klubu se vrátil trochu nečekaně v závěru uplynulé sezóny a v play-off se podílel pěti góly na obhajobě titulu. Přestože nebylo jisté, že bude ve Spartě pokračovat, jiné angažmá si prý nehledal. "Pevně jsem věřil, že se s Břízkou i s trenéry domluvím na další spolupráci. Mám z podpisu smlouvy velkou radost, možná to půjdu i oslavit," přiznal čtyřiatřicetiletý útočník, který se podílel na zisku čtyř titulů Sparty v historii.

ČTK

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..