Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisté Pardubic budou hrát doma až na přelomu září a října

12. července 2007 17:00 - PARDUBICE

Fanoušci pardubických hokejistů si budou muset na domácí duely svého klubu v ČEZ Aréně kvůli její rekonstrukci počkat pravděpodobně až do přelomu září a října. Klub si tak v úvodu sezóny buď přehodí se soupeři pořadatelství, nebo utkání přeloží na pozdější termín.

 

www.arenapce.cz

"Obdrželi jsme od Městského rozvojového fondu dopis, že kvůli zrání betonu a dalším věcem se termín stavby prodlouží. Půjde o čtyři, možná šest domácích zápasů," vysvětlil na webových stránkách klubu jeho generální manažer Zbyněk Kusý.

Pardubický stadion se po rekonstrukci stane po pražských halách Sazka Areně a T-Mobile Aréně třetím v tuzemsku, který pojme přes deset tisíc příznivců. "Hlavní výhodou dostavěné arény bude její průchodnost po celém obvodu. Hala se rozšíří na západě hlavně v prvním patře, na chodníku vznikne podloubí," dodal Kusý.

Hala bude připravena nejen na nejvyšší soutěž, ale i na mistrovství světa hokejistů do dvaceti let, které se uskuteční v Pardubicích a v Liberci na přelomu roku.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..