Ústí remizovalo v přípravě s Hradcem

ÚSTÍ NAD LABEM

Nováček hokejové extraligy Slovan Ústečtí Lvi ve čtvrtek remizoval v přípravě 2:2 s Hradcem Králové, s nímž se v minulé sezoně utkával v první lize. Všechny góly padly ve druhé třetině, kdy domácí nejdříve prohrávali, pak vedli 2:1, ale Východočeši zase stihli rychle vyrovnat.

Hokejisté Ústí nad Labem

Hradec dostal do vedení Jan Šeda, za domácí vyrovnal Bacovský a druhý gól přidal Míka, který je po působení ve německých druholigových Drážďanech v Hradci na testech. V 31. minutě dal výsledku konečnou podobu Sakrajda, který využil Přikrylova zakrytého výhledu.

Výsledek:
Slovan Ústečtí Lvi - Hradec Králové 2:2 (0:0, 2:2, 0:0)
Branky: 27. Bacovský, 29. Míka - 21. J. Šeda, 31. Sakrajda. Rozhodčí: Turčan - Vitík, Novák. Vyloučení: 8:5, navíc Jan Kudrna (Ústí) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 1100.