Rubriky:

Tipsport extraliga

Machulda se vrací do Litvínova, Trávníček prodloužil smlouvu

22. srpna 2007 09:33 - LITVÍNOV

Vedení extraligového hokejového klubu Chemopetrol Litvínov se dohodlo s útočníky Vladimírem Machuldou a Michalem Trávníčkem. Šestatřicetiletý Machulda podepsal jednoletý kontrakt a vrací se do Litvínova po jedenácti letech. Sedmadvacetiletý Trávníček podpisem nové dvouleté smlouvy prodloužil své působení v severočeském klubu až do 30. dubna 2010.

 

Sport.cz

Machulda je jedním z nejzkušenějších členů litvínovského kádru. Od svého odchodu po neúspěšné finálové sérii se Vsetínem v roce 1996 hájil barvy Třince, pražské Slavie, Braunlage ve druhé německé lize, finské Saipy, Jokeritu, Kärpätu Oulu, ruského Voskresensku či švédských klubů Lulea a Timra. Minulou sezónu odehrál v Karlových Varech, kde v 21 zápasech nasbíral celkem sedm bodů za dvě branky a pět asistencí.

Trávníček hraje v černožlutém dresu Severočechů již od sezóny 2001/02, kdy se vrátil z působení v St. John's Maple Leafs v nižší zámořské soutěži AHL. Od té doby si děčínský rodák odskočil pouze na šest utkání do Zlína, než se před minulou sezónou vrátil zpět do Litvínova. Tam odehrál v posledním ročníku všech 52 zápasů, v nichž zaznamenal celkem 12 bodů za tři branky a devět finálních přihrávek.

Oba hráči si v minulosti připsali na své konto i reprezentační starty. Všechny smlouvy, mezi nimiž byl i kontrakt dalšího útočníka Zdeňka Bahenského, nabyly platnosti v úterý večer, kdy je schválilo představenstvo klubu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..