Rubriky:

Tipsport extraliga

Brankář Altrichter bude nakonec hostovat v pražské Spartě

16. listopadu 2007 12:34 - PRAHA

Nečekaný obrat dostalo další zamýšlené angažmá hokejového gólmana Martina Altrichtera. Místo stěhování do běloruského týmu Metalurg Žlobin bude totiž již v pátek večer připraven v dresu Sparty v duelu proti Ústí. Altrichter tak využil nabídku dvouměsíčního hostování, s níž ho Sparta oslovila, neboť jednička Tomáš Duba má opět problémy s nedávno operovaným ramenem a bude mimo hru až čtyři týdny.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Bleskovou akci se podařilo uzavřít ve čtvrtek v pozdních večerních hodinách a Altrichter musí celou věc ještě vysvětlit běloruskému týmu, který ho již v sobotu očekával.

Pro pětatřicetiletého brankáře bude obhájce mistrovského titulu již jubilejní desátou štací v české extralize. Ve své kariéře totiž chytal i za konkurenční Slavii, Plzeň, Opavu, Havířov, Znojmo, Zlín, Vsetín, Litvínov a naposledy hostoval v Českých Budějovicích jako hráč prvoligové Mladé Boleslavi.

V této sezóně nastoupil Altrichter za Jihočechy ve dvou utkáních a inkasoval v průměru 3,1 branky na zápas s úspěšností zákroků 89,3 procenta.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..