Litvínov - Třinec 1:2Litvínov podlehl v nastavení Třinci

43. Seman 0 : 1
53. Branda 1 : 1
61. Tomík 1 : 2

LITVÍNOV

Souboj celků ze středu tabulky zvládli v Litvínově lépe hosté z Třince, o jejichž vítězství rozhodl Tomík ve druhé minutě nastavení. Litvínov prohrál na vlastním ledě po devíti zápasech.

Ve 2. min. domácí Branda trefil tyčku. Jinak se v první části neudálo nic podstatného, když domácí promarnili tři a hosté dvě přesilovky. Ve druhé třetině přibylo útočné snahy na obou stranách. Gólmani ale byli velkými oporami svých týmů. Domácí měli více příležitostí, jenže třinecký Čechmánek si postupně poradil s šancemi Kubinčáka, Trávníčka, Punčocháře i Jánského. Franěk podržel Litvínov hlavně při dvou tutovkách D. Květoně.

Bezbrankový stav vydržel až do začátku třetího dějství. Sedm sekund před vypršením Skuhrovcova trestu byl úspěšným střelcem hostující obránce Seman. Litvínovští se dočkali vyrovnání díky Brandovi. Konečná slovo měl nakonec Třinec.

Petr Rosol, trenér Litvínova: „Zvlhnul nám střelecký prach, mrzí nás neproměněné příležitosti i pískot diváků.“

Jiří Juřík, trenér Třince: „Spoléhali jsme na zajištěnou obranu, za níž dominoval Čechmánek. V prodloužení jsme byli šťastnější.“

Litvínov - Oceláři Třinec 1:2 v prodl. (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 54. Branda (Hranáč) - 44. Seman (Peterek), 62. Tomík (Štefanka). Rozhodčí: Homola - Bláha, Kostka. Vyloučení: 8:8. Využití: 1:1. Diváci: 4050.
Litvínov: Franěk - Šlégr, Poživil, Hranáč, Punčochář, Vobořil, Skuhrovec, od 21. navíc Tůma - Jánský, Reichel, Lukeš - Kubinčák, Branda, Jenáček - J. Černý, Benda, Trávníček - Machulda, Rindoš, Sklenička - Bednařík. Trenéři: J. Hübl st. a Rosol.
Třinec: Čechmánek - Sekeráš, Pácal, Seman, Malec, Švarný, Výtisk - Tomík, Štefanka, Moravec - D. Květoň, Peterek, Martynek - Hrňa, Skořepa, Steber. Trenéři: Kopřiva, Juřík a A. Mach.