Rubriky:

Tipsport extraliga

Fanoušci Sparty v derby hokejisty Slavie z míry nevyvedli

20. prosince 2007 10:17 - PRAHA

I přes absenci šesti obránců dokázali hokejisté Slavie zdolat v pražském derby Spartu. Hosté vyhráli v T-mobile Aréně vysoko 6:3 a důležitou trefu zaznamenal ve 26. minutě zkušený zadák Pavel Kolařík, který zvyšoval vedení "sešívaných" na 4:1 a definitivně pohřbil šanci Sparty na zvrat. Slávistický bek si v zápase připsal také tři plusové body, a dostal se tak do sestavy kola podle redakce Sport.cz.

Obránce Slavie Praha Pavel Kolařík se v letošní sezóně gólově prosadil poprvé a hned v prestižním střetnutí na ledě Sparty. "Konečně jsem se trefil a je dobře, že zrovna proti Spartě. Smůla je prolomena a teď to tam bude padat pořád! (smích)," nechal se slyšet na oficiálních internetových stránkách Slavie.

Sestava 30. kola O2 extraligy podle redakce Sport.cz
Trvaj (Znojmo) - Hájek (Kladno), Kolařík (Slavia - 2) - Reichel (Litvínov), Vampola (Plzeň - 2), Beránek (Slavia - 3).

Utkání bylo pochopitelně velmi očekávanou záležitostí z pohledu obou fanouškovských táborů. Do T-mobile Arény dorazilo téměř dvanáct tisíc příznivců. "Lidi byli skvělí, fakt se hrálo bezvadně. Oba tábory se překřikovaly, naši byli hodně slyšet, prostě super. Sparťané nás z míry nevyvedli. Ty jednotlivé pokřiky člověk nevnímá," uvedl po zápase Kolařík.

Referát z utkání Sparta - Slavia ZDE:

"Růža (Vladimír Růžička) se snažil, abychom hráli v těch dvojicích, jak máme. Přesilovky a oslabení nás však různě rozházely, takže pak záleželo na koho to vyšlo. Žádný problém jsem s tím neměl. Komunikace se spoluhráči byla v pořádku," komentoval závěrem Kolařík hru Slavie na šest obránců, která se na ledě výrazně neprojevila.

Sport.cz

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..